Lis 11

W dniach 7 i 8 listopada 2019 r. w sali Szkoły Podstawowej nr 7 odbyły się Mistrzostwa Powiatu dziewcząt i chłopców szkół ponadpodstawowych w piłce ręcznej. Nasze szczypiornistki po wygranych meczach z Grabskim (11:4) i Staszicem (10:4) zdobyły złoty medal. Drugie i trzecie miejsce zajęły odpowiednio drużyny ze Staszica i Dąbrowszczaka. Skład zwycięskiej drużyny kobiet: Sylwia Kogucińska, Kamila Radecka, Marta Budner, Wiktoria Michalska, Paulina Dzierżawska, Wiktoria Kubicka, Weronika Andrzejczak, Anna Śliwińska, Maja Andrzejczak, Natalia Otto, Nikola Puchalska, Klaudia Wojdecka.

Męska drużyna po zaciętej walce wygrała mecz z Troczewskim (16:6), lecz poległa w starciach z  ZS nr 1 (8:14) i Ekonomikiem (5:10), zdobywając  tym samym trzecie miejsce. Wygrała drużyna ze Staszica, srebro zdobyli panowie z Grabskiego. Oprócz wymienionych drużyn w zawodach brali udział piłkarze z Troczewskiego, Dąbrowszczaka i Mieczysławowa. Nasi brązowi medaliści wystąpili w składzie: Artur Lewandowski, Bartłomiej Kopański, Krystian Sobczyk, Jakub Borowicz, Miłosz Krygiel, Michał Śliwiński, Jakub Kowalewski, Oskar Lipski, Igor Pawłowski, Damian Tomaszkiewicz, Hubert Antczak, Filip Zajączkowski.

Naszym sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.