1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Gru 03

W dniu 26 listopada 2019 r. odbył się szkolny etap XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. W konkursie wzięło udział 8 uczniów z naszej szkoły. Test składał się z 20 pytań dotyczących zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, zasad udzielania pierwszej pomocy oraz wiedzy o PCK. Pierwsze miejsce zajęła Agnieszka Rojek z klasy 3a i będzie reprezentowała naszą szkołę w etapie wojewódzkim. Finaliści olimpiady powalczą o indeks na wybrany kierunek Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Serdecznie gratulujemy Agnieszce i trzymamy kciuki !

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.