Gru 05

29 listopada odbył się Ogólnopolski Konkurs Biologiczny „Wszczep sobie zdrowie”.

Konkurs został objęty patronatem Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Medycznego Piastów Śląskich we Wrocławiu, Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego, Głównego Inspektora Sanitarnego, Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach, Naczelnej Izby Lekarskiej, Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Epidemiologicznych i Prezydenta Miasta Katowice. Z dumą informujemy, że mamy swoich reprezentantów w kolejnym etapie, do którego zakwalifikowali się Julia Winnicka z klasy 2a oraz Mateusz Rogoziński z klasy 1ag. Gratulujemy!