Gru 21

W dniach 10, 11 i 12 grudnia 2019 w naszej szkole rozegrano Mikołajowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju brały udział drużyny mieszane wszystkich klas. Mecze rozegrano w grupach systemem „ każdy z każdym”, wyłaniając tym samym 4 najlepsze drużyny, które ostatniego dnia zmierzyły się wielkim finale. Na czwartym miejscu znalazła się klasa 1A, brąz wywalczyła drużyna z klasy 1Bg, srebro przypadło klasie 2A a Puchar Dyrektora trafił do najlepszego zespołu z klasy 3A, który wystąpił w składzie: Marta Budner, Kamila Radecka, Weronika Kaczmarek, Edyta Kumorek, Adam Wyrzykowski, Kacper Idzikowski. Organizatorami turnieju była klasa 3A, którą wspierali nauczyciele wychowania fizycznego. Wszystkim drużynom gratulujemy i dziękujemy za udział.

Możliwość komentowania jest wyłączona.