Sty 29

Część z nas szusuje na stokach, inni zapadli w sen zimowy, ktoś może wreszcie znalazł chwilę na zrobienie tego, na co w roku szkolnym brakuje mu czasu. Są wśród nas też tacy, którzy w czasie ferii odwiedzają szkołę!

14 i 15 stycznia odbyły się w Kasprowiczu trzy turnieje. We wtorek turniej League of Legends, w którym zwyciężyła drużyna w składzie: Michał Kanigowski, Kacper Idzikowski, Paweł Cegiełka, Miłosz Krygiel i Marcel Czajkowski.
W środę spotkali się fani Counter-Strike, gdzie najlepszymi okazali się: Mateusz Ozdowski, Emil Zagórowski, Bartłomiej Stępkowski, Damian Grabarczyk, Wiktor Olczak. W obu turniejach wzięło udział 35 zawodników, których dopingowało wielu kibiców.
Natomiast turniej scrabblowy nie został jeszcze rozstrzygnięty, czekamy na finał.
Turnieje zorganizowali p. Piotr Staniszewski i p. Sławomir Pijanowski.