Sty 29

Bartosz Kaczmarek i Katarzyna Przybysz, uczniowie klas pierwszych społeczno – prawnych, będą reprezentować naszą szkołę w finale XIX edycji ogólnopolskiego Konkursu Polska Piastowska. Finał odbędzie się 2 kwietnia w Białymstoku.

W eliminacjach szkolnych, które odbyły się 13 grudnia 2019, uczestniczyło siedmioro uczniów. Bartosz i Kasia zdobyli najwięcej punktów i zapewnili sobie udział w eliminacjach centralnych. Gratulacje należą się tym bardziej, że obydwoje są dopiero uczniami klas pierwszej.  Prawo uczestniczenia w finale ma również ubiegłoroczny laureat tego konkursu Piotr Muliński. Uczniów do konkursu przygotowują:  dyr. Artur Ciurlej i Renata Saramonowicz.