Lut 10

W naszej szkole w styczniu odbyły się eliminacje szkolne XXXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej i mamy sukces! Do kolejnego etapu, który odbędzie się w kwietniu zakwalifikował się Michał Olesiński z klasy II a z bardzo dobrym wynikiem 46 punktów na 50 możliwych. Celem Olimpiady jest kształtowanie świadomości ekologicznej, właściwych postaw młodzieży wobec środowiska przyrodniczego oraz popularyzacja problematyki w aspekcie skutecznego przeciwdziałania zanieczyszczeniu i degradacji środowiska przyrodniczego. Test  składał się z zadań poruszających bardzo interdyscyplinarne trudne zagadnienia.  Serdecznie gratulujemy  i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!