Mar 03

„Proszę do mnie podejść… i zapytać o co chcecie… być może pomoże nam to w śledztwie…”. Kto zabił Izabelę Richter? Jej przyjaciółka Barbara? Handlarz antyków Edward Wurzel? Czy też żona bogatego posła – pani Dąbek? A może jednak mistrz nożyczek Antonio Wzięty?

W dniu 26 lutego 2020 r. uczniowie klas Ia i Ic mieli okazję obejrzeć jedną z najchętniej oglądanych komedii w Teatrze Powszechnym w Łodzi – „Szalone nożyczki”. Podczas wycieczki nie zabrakło również zajęć tematycznych. Młodzież odwiedziła Centrum Nauki i Techniki EC1. Interaktywna podróż przez prawa przyrody i nauki oraz związane z nimi wynalazki odbyła się poprzez dotyk, zabawę, doświadczenia i eksperymenty. Ciekawi świata i związanych z nim zjawisk na pewno wrócimy tam na co najmniej jeszcze jedną lekcję.