Mar 04

2020-02-26 Rekolekcje trzeci dzień Michał Olesiński uczeń klasy II a znalazł się w gronie 39 uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki na etapie szkolnym Ogólnopolskiej Olimpiady Teologicznej. Tematem tegorocznej edycji są słowa: „Dumni z Ewangelii i z Polski.”

Ogółem do olimpiady na terenie diecezji łowickiej przystąpiło 213 uczniów z 60 szkół ponadpodstawowych. Do etapu diecezjalnego zakwalifikowali się uczniowie z 17 placówek. Eliminacje odbyły się w auli Wyższego Seminarium w Łowiczu.

Na ogłoszenie wyników komisja ma 3 dni. Troje zwycięzców weźmie udział w ogólnopolskim finale XXX OTK w Przemyślu w terminie 16-18 kwietnia.

Gratulujemy Michałowi i życzymy finału na etapie ogólnopolskim w Przemyślu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.