Mar 26

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

W związku rozprzestrzenianiem się koronawirusa od dnia 12 marca 2020 r. do dnia 10 kwietnia 2020 r. ogranicza się funkcjonowanie szkoły poprzez zawieszenie prowadzenia działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.

Zgodnie z informacjami zawartymi we wcześniejszym komunikacie, od dnia 25 marca 2020 r. do dnia 10 kwietnia 2020 r. zadania szkoły będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik na odległość, ze szczególnym naciskiem na dziennik elektroniczny LIBRUS.

Ocenianie wiedzy i umiejętności uczniów w trakcie nauczania na odległość będzie uwzględniać różnorodne ograniczenia, jakie mogą występować w trakcie stanu epidemii. Nauczyciele będą informować za pomocą dziennika elektronicznego LIBRUS o uzyskanych przez uczniów ocenach.

Przypominam, iż uczniowie i rodzice mają możliwość kontaktowania się z każdym nauczycielem za pośrednictwem dziennika elektronicznego używając zakładki „Wiadomości”.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów bardzo proszę o zgłaszanie tego faktu wychowawcom klas lub do sekretariatu szkoły pod numerami telefonów 24 355 74 30 lub 24 355 74 33.

Wszystkich uczniów i rodziców bardzo proszę o śledzenie komunikatów na szkolnej stronie internetowej, w dzienniku elektronicznym oraz przekazywanych za pomocą środków masowego przekazu.

Z serdecznym pozdrowieniem

Artur Ciurlej