Kwi 22
10 marca 2020 r. na sesji Rady Miasta, wręczono nagrody Laureatom wielkiego Testu z Historii.
Wielki Test (dla uczniów szkół ponadpodstawowych) odbył się 5 grudnia 2019 r. pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kutna pana Zbigniewa Burzyńskiego. Test nosił nazwę „Kutno poprzez wieki” i przypominał swą formułą egzamin maturalny.

Miło nam poinformować, że Mistrzem wiedzy o Kutnie w Wielkim Teście z Historii w kategorii szkół ponadpodstawowych został nasz uczeń Michał Olesiński z klasy 2a. Nie jest to pierwsze zwycięstwo Michała w tym teście. Jak dotąd jest niepokonany. Gratulujemy zwycięzcy.