Kwi 24

I wdzięczność rozpal nam w duszach…

c                                                            Jan Kasprowicz, ze zbioru Ginącemu Światu

Szanowni Państwo,

Dobiegł końca czas edukacji uczniów klas trzecich II Liceum im. Jana Kasprowicza w Kutnie.

W imieniu Rady Rodziców mam zaszczyt przekazać wyrazy wdzięczności kierowane do Dyrekcji Szkoły, Wychowawców, członków Rady Pedagogicznej oraz Pracowników Szkoły.

Pamięć o miejscu i czasie spędzonym w szkole jest zbudowana z Państwa wiedzy i pasji, z aktywności dzielenia się tym z uczniami, z wzajemnych spotkań, rozmów i relacji.

W takiej przestrzeni kształtuje się człowiek i jego gotowość do podejmowania wyzwań.

Pragniemy serdecznie podziękować za wszystkie wspólne doświadczenia tych trzech lat, życząc Państwu wielu dalszych sukcesów osobistych i zawodowych.

c                                                                              Z wyrazami szacunku

c                                                                                   Izabela Jóźwiak

Przewodnicząca Rady Rodziców