Kwi 27

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Informuję, iż w związku trwającym stanem epidemii do dnia 24 maja 2020 r. przedłużeniu ulega zawieszenie prowadzenia przez placówki edukacyjne działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej. Zadania szkoły w tym okresie będą nadal realizowane z wykorzystaniem metod i technik na odległość, ze szczególnym naciskiem na dziennik elektroniczny LIBRUS.

Drodzy maturzyści!

Informuję, iż część pisemna egzaminu maturalnego w terminie głównym rozpocznie się w poniedziałek, 8 czerwca 2020 roku i potrwa do 29 czerwca br. W tym roku nie będzie egzaminów ustnych!

Termin dodatkowy egzaminu maturalnego jest zaplanowany od 8 do 14 lipca br.

Wyniki egzaminu w terminie głównym i dodatkowym będą znane do 11 sierpnia br. Egzamin poprawkowy odbędzie się 8 września br., a jego wyniki poznamy do 30 września br.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów bardzo proszę o zgłaszanie tego faktu wychowawcom klas lub do sekretariatu szkoły pod numerami telefonów 24 355 74 30 lub 24 355 74 33.

Wszystkich uczniów i rodziców bardzo proszę o śledzenie komunikatów na szkolnej stronie internetowej, w dzienniku elektronicznym oraz przekazywanych za pomocą środków masowego przekazu.

Z serdecznym pozdrowieniem
Artur Ciurlej