Maj 25

Drodzy maturzyści!

Poniżej przedstawiam wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminu maturalnego w 2020 r., opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, Ministerstwo Edukacji Narodowej i Główny Inspektorat Sanitarny.

Bardzo proszę o dokładne zapoznanie się z poniższym dokumentem. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wystąpienia ewentualnych problemów, bardzo proszę o zgłaszanie tego faktu do sekretariatu szkoły pod numerami telefonów 24 355 74 30 lub 24 355 74 33.

Poniżej przedstawiam także harmonogram tegorocznego egzaminu maturalnego.

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminu maturalnego w 2020 r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kasprowicza w Kutnie

Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 24 kwietnia 2020 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty, egzaminu gimnazjalnego oraz egzaminu maturalnego w 2020 roku

Z serdecznym pozdrowieniem
Artur Ciurlej