Cze 23

Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie informuje, iż wręczenie świadectw uczniom klas pierwszych i drugich nastąpi w dniu 26 czerwca 2020 r. (piątek) w godzinach 8.00-12.00 według poniżej zamieszczonego harmonogramu dla poszczególnych oddziałów. Wręczenie świadectw wszystkim uczniom odbędzie się w sali gimnastycznej w obecności wychowawców klas.

Po odbiór świadectwa mogą zgłosić się wyłącznie uczniowie  zdrowi,  bez  objawów choroby  zakaźnej, którzy  nie są objęci kwarantanną lub izolacją i w ciągu ostatnich 14 dni nie miały kontaktu z osobą  chorą  z  powodu  infekcji  wywołanej  koronawirusem  lub  podejrzaną o takie zakażenie.

Od momentu wejścia do szkoły wszyscy uczniowie są zobowiązani do noszenia maseczki/przyłbicy osłaniającej usta i nos.

Przed wejściem na teren szkoły oraz w wyznaczonych do tego miejscach, wszystkich uczniów obowiązuje dezynfekcja rąk.

Podczas przebywania na terenie szkoły, jak również w sali gimnastycznej, obowiązuje zachowanie co najmniej 2 m dystansu społecznego.

Uczniowie po wejściu do szkoły i dokonaniu czynności dezynfekcyjnych, mogą udać się do szatni i zabrać z szafek potrzebne rzeczy. Kluczyk od szafki każdy uczeń zachowuje na przyszły rok szkolny. Do 26 czerwca br. wszyscy uczniowie powinni natomiast zwrócić wypożyczone książki do biblioteki szkolnej.

Harmonogram wręczenia świadectw dla poszczególnych oddziałów:

8.00   – klasa Ibg

8.20   – klasa Iag

8.40   – klasa Icg

9.00   – klasa Idg

9.20   – klasa Ia

9.40   – klasa Ib

10.00   – klasa Ic

10.20   – klasa Id

10.40   – klasa IIa

11.00   – klasa IIb

11.20   – klasa IId

Uwaga! Nie ma obowiązku odebrania świadectwa w dniu 26 czerwca 2020 r., można je odebrać w sekretariacie szkoły w innym dogodnym terminie.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wystąpienia ewentualnych problemów, bardzo proszę o zgłaszanie tego faktu do sekretariatu szkoły pod numerami telefonów 24 355 74 30 lub 24 355 74 33.

Z serdecznym pozdrowieniem
Artur Ciurlej