Wrz 13

W piątek 11 września rozstrzygnęliśmy konkurs na najliczniej ubraną w kasprowiczowskie stroje (koszulki i bluzy z logo szkoły) klasę.

Najbardziej zorganizowaną, zgraną i jednomyślną okazała się klasa II d. 100% osób, w tym również wychowawczyni p. Dorota Stańska miało dziś na sobie koszulkę lub bluzę z logo Kasprowicza!Drugie miejsce w konkursie zajęła klasa IIcg, która została wyróżniona nie tylko ze względu na wysoki wynik (77,8 % osób w strojach Kasprowicza), ale i jednomyślność kolorystyczną.Obie klasy zostały zwolnione w poniedziałek z niezapowiedzianych sprawdzianów i odpowiedzi ustnych.

Gratulujemy !

Jednocześnie informujemy, że zamówienie na bluzy, koszulki, torby i maseczki z podpisem naszego patrona można składać od poniedziałku u p. A.Adamowskiej.