Paź 05

30 września, według corocznej tradcyji, w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych.
W tym roku impreza przebiegała w klimacie filmów i seriali z Netflixa. Klasa gospodarzy – IIDg, wcieliła się w bohaterów Domu z papieru.

Pierwszaki mogły wykazać się swoją serialową wiedzą, biorąc udział w konkurencjach przygotowanych przez klasę drugą, ale również popisać się swoimi umiejętnościami tanecznymi.
Nad przebiegiem otrzęsin czuwało jury, które przyznało punkty za konkurencje oraz za przygotowane przez klasy pierwsze filmiki ze scenami z kultowych filmów i seriali.
Imprezę poprowadziła Sandra Szczepańska w towarzystwie Jordana Krakowiaka oraz niezastąpione tancerki z klasy IIDg.
W zaciekłych zmaganiach, najlepszą okazała się być klasa ID. Jest to czwarta dziennikarska klasa z rzędu, która zwycięża otrzęsiny. Serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za świetną zabawę!

Możliwość komentowania jest wyłączona.