1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Paź 07

W dniu 01.10.2020 klasa Ib uczestniczyła w zorganizowanej przez wychowawczynię panią Danutą Kubiak wycieczce integracyjnej do Płocka i Osin. Na początku odbyliśmy spacer po Płocku wraz z przewodnikiem. Zwiedziliśmy najważniejsze punkty miasta oraz poszerzyliśmy wiedzę z zakresu historii i zabytków starego grodu, jakim jest Płock. Mieliśmy również okazję zobaczyć jedyne w Europie molo usytuowane wzdłuż rzeki oraz wysłuchać historii o najdłużej istniejącej szkole średniej w Polsce, im. Marszałka Stanisława Małachowskiego.

Następnym punktem naszej wycieczki było ognisko, które odbyło się w gospodarstwie agroturystycznym w Osinach. Wspólne pieczenie kiełbasek oraz strzelanie z łuku stały się dobrą okazją do lepszego poznania się. Wycieczka udała się znakomicie, czego dowodem są liczne zdjęcia na których uwieczniliśmy wspólne chwile.

Następnego dnia również klasa Ia wzięła udział w wycieczce integracyjnej o tym samym programie. Dodatkowo dziewczęta postanowiły uczcić tego dnia Dzień Chłopca. Wesołym zabawom i komentarzom nie było końca.

 

Klasa Ia

Klasa Ib

Możliwość komentowania jest wyłączona.

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.