1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Paź 15
14 października obchodziliśmy w murach naszej szkoły Dzień Edukacji Narodowej. Jak co roku uroczystość była doskonałą okazją, aby podkreślić doniosłą rolę nauczycieli, administracji, pracowników niepedagogicznych oraz uczniów w życiu współczesnej szkoły.
 

W tym roku jednak uroczystość odbywała się w wyjątkowo wąskim gronie z uwagi na szczególną sytuacje epidemiologiczną związaną z COVID-19. Dyrektor Artur Ciurlej w swoim wystąpieniu podkreślił istotę i wagę nauczycielskiego powołania oraz znaczącą rolę nauczyciela w systemie edukacji. Wręczył również Nagrody Dyrektora, które w tym roku otrzymali: pani wicedyrektor Edyta Rybczyńska, pani Barbara Rostek-Nowacka, pani Dorota Dobiecka-Stańska, pani Anna Adamowska, pani Agnieszka Myśliwiec, pani Danuta Kubiak, pan Marcin Michalski i pan Sławomir Tomassy.
Nagrodą Starosty Kutnowskiego zostały uhonorowane panie Anna Kmieć-Nogalska i  Renata Saramonowicz.
Nasza szkoła nie mogłaby istnieć bez pracowników administracji i obsługi, którzy również zostali wyróżnieni w tym dniu.
W trakcie uroczystości głos zabrała również przedstawicielka Rady Rodziców Pani Aneta Domżał, która złożyła życzenia nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym oraz Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Jan Zaborowski. Nie zabrakło również symbolicznych kwiatów będących wyrazem wdzięczności uczniów dla grona pedagogicznego i wszystkich pracowników szkoły.
Po części oficjalnej odbyła się krótka część artystyczna.
Uroczystość poprowadzili: Justyna Pawłowska i Maksymilian Czarnecki. Organizatorami wydarzenia były klasy: II a, III b wraz z wychowawcami.
 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.