Paź 16

Komunikat Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie z dnia 16 października 2020 r. w sprawie wprowadzenia w szkole z dniem 19 października 2020 r. nauczania hybrydowego

W dniach 19-23 października 2020 r. w trybie stacjonarnym naukę kontynuują następujące klasy: 2a, 2b, 2c, 2d, 2bg, 2cg, 3a, 3b, 3d.  Pozostałe klasy tj. 1a, 1b, 1d, 2ag, 2dg przechodzą na tryb zdalny.

UWAGA! Zarówno nauczanie w trybie stacjonarnym, jak i zdalnym będzie się odbywać wg dotychczasowego planu lekcji. Uczniowie prowadzący naukę zdalną pozostają w gotowości do kontaktu z nauczycielem w tym samym czasie, w którym odbywaliby zajęcia w szkole.

Podstawowym narzędziem komunikacji uczniów, rodziców i nauczycieli jest dziennik elektroniczny LIBRUS.

Nauczanie zdalne będzie odbywać się w formie zajęć online z wykorzystaniem dostępnych platform i aplikacji edukacyjnych (po uzgodnieniu z nauczycielem prowadzącym zajęcia), poprzez udostępnianie materiałów za pośrednictwem e-dziennika lub poczty elektronicznej oraz w formie zdalnych konsultacji merytorycznych (e-dziennik, platformy edukacyjne, poczta elektroniczna, telefon, komunikatory internetowe).

Szczegółowe warunki pracy szkoły w trybie hybrydowym zostaną przedstawione w osobnym zarządzeniu.

Wszystkie pytania i wątpliwości proszę zgłaszać do wychowawców klas lub nauczycieli prowadzących zajęcia.

Proszę również śledzić komunikaty dostępne w e-dzienniku i na szkolnej stronie internetowej.

Artur Ciurlej

Dyrektor II LO im. J. Kasprowicza w Kutnie

Możliwość komentowania jest wyłączona.