1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Lis 02

Komunikat Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie z dnia 02 listopada 2020 r. w sprawie spotkań z rodzicami zaplanowanych na dzień 04.11.2020 r.

Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Kutnie informuje, iż w związku z panującą sytuacją epidemiczną na terenie całego kraju planowane na dzień 04 listopada 2020 r. zebrania wychowawców klas z rodzicami uczniów oraz spotkania indywidualne nie odbędą się. Nowy termin zebrań zostanie ustalony i podany do wiadomości w późniejszym czasie.

Jednocześnie zaznaczam, że w dniu 04 listopada br. (środa) w godzinach 16.30-18.00 nauczyciele będą pozostawać do dyspozycji rodziców w zakresie kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem e-dziennika.

Przypominam również, iż zgodnie z §5 zarządzenia Dyrektora II LO z dnia 23.10.2020 r., nauczyciele w czasie trwania trybu zdalnego są zobowiązani do utrzymywania stałego kontaktu z rodzicami, z wykorzystaniem wybranych narzędzi, tj.: e-dziennika, poczty elektronicznej, telefonu, a także komunikatorów internetowych (WhatsApps, Messenger, itp.).

Z wyrazami szacunku

Artur Ciurlej

Dyrektor II LO w Kutnie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.