"Najfajniejsze liceum w powiecie kutnowskim według rankingu Naszemiasto.pl." "Artur Ciurlej najfajniejszym nauczycielem szkoły średniej według rankingu Naszemiasto.pl."

Sty 31

Uczennica kl. IIa Tatiana Tracz zakwalifikowała się do eliminacji okręgowych XLIV Olimpiady Języka Rosyjskiego.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku szkolnym X miejsce w eliminacjach okręgowych OJR zajął uczeń naszego liceum, jedyny reprezentant powiatu kutnowskiego, Adrian Dzwonkowski (obecnie kl. IIId ). W tym roku trzymamy kciuki za Tatianę, która w dniach 23-24 lutego w Łodzi zaprezentuje swoje umiejętności językowe. Eliminacje okręgowe składają się z dwóch części: testu językowego i wypowiedzi ustnej.

Gratulujemy i życzymy sukcesu!