Kwi 08

4 kwietnia 2013 r. w Kutnowskim Domu Kultury odbył się charytatywny spektakl przygotowany przez naszych kolegów i koleżanki pod opieką pani dyrektor Barbary Rostek-Nowackiej w oparciu o trzy jednoaktówki Antoniego Czechowa. Nasi uczniowie porwali „Niedźwiedziem”, „Oświadczynami” i „Jubileuszem” zarówno widownię szkolną, która miała przyjemność obejrzeć ich na scenie rano, jak i publiczność kutnowską w popołudniowym spektaklu. Po przedstawieniu zbierane były datki na Kutnowskie Hospicjum. Gratulujemy wszystkim talentu aktorskiego i wspaniałego występu!
Obsada: Angelika Iwoła, Jacek Walczak, Rafał Banasiak, Maciej Król, Marcel Chodorowski, Paulina Magierska, Maciej Kaźmierczak, Jakub Wasiak, Paulina Buczek, Małgorzata Olczak, Michał Szymczak, Kamil Wojtczak. Reżyseria Barbara Rostek-Nowacka, scenografia Karolina Michalak, oprawa muzyczna Mikołaj Grabowski.
Czarek Grzyb

—> Zobacz Album <— fot. Małgorzata Wódka II LO im.Jana Kasprowicza

—> Zobacz Album <— fot. Marcin Kowalik – „Gość Niedzielny”

—> Zobacz Album <— Dominik Marciniak – „Foto-Miki”