Paź 18

Święto Edukacji Narodowej to dzień ważny i wyjątkowy dla każdej społeczności szkolnej.
W Kasprowiczu uczniowie podziękowali zarówno nauczycielom jak i wszystkim pracownikom niepedagogicznym za codzienny trud włożony w  pracę oraz za zaangażowanie, które sprawia, że czas spędzony w szkolnej ławie nigdy się nie dłuży. Pani Dyrektor wyróżniła pedagogów, którzy odznaczają się niezwykłym poświęceniem i kreatywnością w wykonywanym zawodzie: pana Kamila  Kobusa, panią Renatę Saramonowicz, panią Anetę Borowicz, panią Małgorzatę Walerczak, panią Urszulę Matusiak oraz pana Sławomira Klarzaka.  Nagrodę Starosty Kutnowskiego otrzymał pan Piotr Staniszewski. Uroczystość była okazją do zaprezentowania się nowo powstałego zespołu muzycznego w składzie : Julia Ochmańska, Paulina Trusińska, Natalia Kaczmarek, Justyna Lewańczyk, Agata Suligowska, Beniamin Przeradowski, Mateusz Rybczyński.Ujawnione talenty bez wątpienia urzekły publiczność, która po zakończeniu akademii prosiła o powtórkę występu.