1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Lista absolwentów 2016

Klasa IIIa wychowawca mgr Aneta Borowicz

1. Andrzejczak, Justyna
2. Banaszewska, Kamila
3. Bartel, Paulina Maria
4. Bryk, Patrycja Paulina
5. Furmańska Natalia
6. Gruszkiewicz, Marta
7. Król, Wiktoria
8. Kubasińska, Karolina
9. Maćczak, Kamil Piotr
10. Marciniak, Dorota Paulina
11. Matusiak, Anna
12. Muszyńska, Karolina
13. Piechocka, Lidia Ilona
14. Rosiak, Krzysztof
15. Stasiak, Justyna
16. Swyszcz, Małgorzata
17. Urbańska, Monika
18. Wojtczak, Marika
19. Wrzesiński Szymon
20. Zwierzyńska, Julia
21. Żachowska, Marcelina Joanna

Klasa III b wychowawca mgr Renata Saramonowicz

1. Chmielecki, Igor
2. Czyżewska Barbara
3. Gralak, Adrian Dariusz
4. Jasiaczek, Jakub
5. Jóźwiak, Olga Joanna
6. Kacprzak, Angelika
7. Kajszczarek, Dawid
8. Kanicka, Weronika Anna
9. Kawka, Zuzanna
10. Konopa, Łukasz
11. Koralewska, Karolina
12. Maciejewska, Natalia
13. Maćczak, Anita
14. Marciniak, Karolina
15. Michalak, Margarita
16. Nieradko, Paula
17. Osiecki, Szymon Adam
18. Ostrowicka, Kamila
19. Prątkowska Weronika
20. Rosiak, Filip
21. Seklecka, Daria
22. Stoliński, Jakub
23. Szczepanik, Sandra
24. Szczesiak, Justyna
25. Szydłowski, Rafał
26. Trafalska, Malwina
27. Wasiak, Michalina
28. Wesołowska, Katarzyna

Klasa III c wychowawca mgr Ewa Olejniczak

1. Bielecka, Monika
2. Czarnecka, Klaudia
3. Czupryniak, Aleksandra
4. Górkiewicz, Michał
5. Grendecka, Anna Paulina
6. Grzanowski, Adam
7. Gutarowska, Sandra
8. Kacprzak Gabriela
9. Kalińska, Magdalena
10. Kozanecki, Daniel
11. Maciak, Mateusz
12. Michalska, Weronika
13. Olczak, Wiktoria Barbara
14. Pajor, Piotr Michał
15. Pietrzak, Adrianna
16. Przyłoga, Kamil Sergiusz
17. Stelmaszewski, Wojciech
18. Szymański, Mateusz
19. Walczak Jacek
20. Walerczak Edyta
21. Wasilewska, Zofia
22. Wesołek, Mateusz

Klasa III d wychowawca mgr Anna Ambroziak

1. Kludzińska, Paula
2. Krajewska, Karina
3. Lachowicz, Monika Luiza
4. Leszczyńska, Wiktoria
5. Lewandowska, Malwina
6. Lipnowska, Agata
7. Mardofel, Edyta
8. Miażdżyk Sylwia
9. Motylewska, Michalina
10. Ochmańska Julia
11. Podczaska, Klaudia
12 Racewicz, Weronika
13. Rzeźnicka Małgorzata
14. Smulczyk, Aleksandra
15. Stępka, Aleksandra
16. Szczęsna, Sandra
17. Szymański, Łukasz
18. Walczak, Dominika
19. Weber, Kinga Natalia
20. Wiklińska, Paulina
21. Żmuda, Małgorzata

Możliwość komentowania jest wyłączona.

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.