1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Lista absolwentów 2018

Klasa IIIa – wychowawca mgr Marcin Michalski

1. Bobrowski, Miłosz
2. Bołdowicz, Julia
3. Borchon, Julia Sylwia
4. Broda, Michał Sylwester
5. Falczewski, Jakub
6. Gajdziński, Dominik
7. Jankiewicz, Alicja
8. Jóźwiak, Angelika
9. Kaczorowska Adata, Weronika
10. Kapruziak, Michalina Zuzanna
11. Komorowska, Weronika
12. Lewandowska, Sara Daria
13. Mikołajczyk, Marcelina Kaja
14. Molka, Zuzanna
15. Naliwańska, Patrycja
16. Olejniczak, Kamil Mateusz
17. Osińska, Marlena
18. Osmólska, Katarzyna Karolina
19. Pierzgalska, Dominika
20. Rzepnikowska, Karolina Weronika
21. Stasiak, Bartosz
22. Szlauderbach, Maria Wiktoria
23. Traczyk, Dagmara

Klasa IIIb – wychowawca mgr Urszula Matusiak
1. Bartosik, Klaudia
2. Barylski, Michał
3. Boroń, Adrian
4. Durmaj, Kamila
5. Florczak, Wiktor
6. Gawryszczak, Aleksandra
7. Gazarkiewicz, Łucja
8. Jaskólska, Katarzyna Andżelika
9. Kaczorowska, Weronika Helena
10. Lewandowski, Jan
11. Lewańczyk, Justyna Anna
12. Michalak, Milena Natalia
13. Mikstal Jan
14. Mordzak Julia
15. Nowicka, Michalina
16. Okupski, Szymon
17. Przeradowski, Beniamin Jakub
18. Rębowska Zuzanna
19. Rybicka, Milena
20. Sadzyńska, Sandra
21. Stokfisz, Martyna
22. Walicki, Krystian
23. Warszawska, Edyta Patrycja
24. Sobczyk Malwina

Klasa IIIc – wychowawca mgr Sławomir Klarzak

1. Andrzejewski, Maciej Wojciech
2. Boroń, Adam
3. Gadzińska, Anna
4. Golis, Daniel Jerzy
5. Jaszczak, Adam
6. Kamińska, Natalia Weronika
7. Komorowska, Paulina
8. Lewandowska, Justyna
9. Matysek, Dawid Mateusz
10. Mróz, Jakub
11. Naliwańska, Paulina
12. Postolski, Adam Konrad
13. Trusińska, Paulina Agnieszka
14. Wasiak, Kamil
15. Wiśniewska, Beata Katarzyna
16. Wojtczak, Krzysztof
17. Zawiślak, Natalia
18. Zieliński, Tobiasz

Klasa IIId – wychowawca mgr Edyta Rybczyńska

1. Badzyńska, Klaudia Aleksandra
2. Banasiak, Karolina
3. Cichosz, Paulina Natalia
4. Czerwińska, Martyna
5. Dąbrowska, Justyna
6. Fijałkowska, Karolina
7. Gradowski, Gracjan
8. Grzelczak, Marcin
9. Iwaniak, Marta Małgorzata
10. Józefowicz, Szymon
11. Kaczmarek Natalia
12. Kowalska, Joanna
13. Kruglak Martyna
14. Przyłoga, Daria
15. Szczepańska, Julia
16. Wojnarowska, Alina
17. Wróblewska, Karolina

Możliwość komentowania jest wyłączona.

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.