1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Spis absolwentów: 2008


Klasa A

Adamczyk Anna Monika
Bańcyr Edyta Agnieszka
Bończak Bartosz
Cierpikowska Anna
Dąbrowska Natalia
Dogadalska Katarzyna
Dudkowska Adrianna Aneta
Dudkowska Aleksandra
Falczewski Tomasz
Gajewska Irmina
Gockowska Kinga
Graczyk Sylwia
Kacprowicz Anna
Kasińska Milena Anna
Kościelski Artur Michał
Krucińska Aleksandra
Lewandowska Katarzyna
Michalski Daniel
Niewiadomska Ewa Karolina
Pawlak Michał
Pawłowska Joanna Patrycja
Pisarkiewicz Katarzyna
Przybylak Marika Roma
Rutkowska Marta
Stefaniak Aleksandra
Strzelecka Anita Maria
Swenderska Angelika
Ślusarska Żaneta
Wojciechowska Sylwia
Żak Daniel
Żelechowska Roksana

Klasa B

Bartnicka Agnieszka
Jędrzejewska Dominika
Jóźwiak Dawid
Kargulewicz Daria
Knast Karol
Koniuszy Martyna
Kowalczyk Piotr
Kowalska Justyna
Kraszewska Katarzyna
Kurzyńska Joanna
Kwiatkowski Michał
Ludwiczak Aleksandra Maria
Łuczyńska Katarzyna
Marciniak Katarzyna
Migała Katarzyna
Moszczyńska Joanna
Paradowska Karolina
Pietrzak Tomasz
Pokorska Martyna
Rozkosz Karolina
Staniszewska Karolina
Sujecki Jakub
Truściński Filip
Wieczorkowska Kamila
Wosiecka Marta
Zachwieja Joanna

Klasa C

Bartniak Berenika Małgorzata
Bieniek Barbara Joanna
Ciastek Dawid
Dudkowski Mariusz Piotr
Gąsior Marcin Krzysztof
Góreczny Krzysztof Jakub
Graczyk Cyprian Paweł
Janczewski Mateusz
Jatczak Hubert
Kaca Łukasz Jakub
Kubiak Piotr
Kujawa Emilia
Leśniewska Olga
Leśniewska Sylwia
Lipski Kamil Rafał
Matusiak Natalia
Mazurek Tomasz Adrian
Pawlak Grzegorz
Pietraszewski Piotr
Pszczółkowska Marta
Rogoziński Bartosz
Rybski Rafał
Tomczak Marcin
Walczak Ewa Katarzyna
Wieczorkiewicz Dominika
Wielec Łukasz
Wiercioch Maciej Adam
Witczak Agnieszka
Włodarczyk Aleksandra
Wraga Marcin

Klasa D

Błaszczyk Bartosz
Brylska Katarzyna
Czajkowski Piotr
Dankowska Marta
Dąbczak Paulina
Dąbrowska Anna
Dłużniewska Izabela
Figiel Ewa Magdalena
Gmyrek Milena Krystyna
Grams Przemysław
Jaskuła Klaudia
Konczarek Katarzyna Agnieszka
Korzekwa Anna
Kosińska Magdalena Anna
Kotlińska Magdalena
Kurlej Katarzyna
Lauer Piotr
Miklas Agnieszka
Najberg Edyta
Ojrzanowska Olga Natalia
Piotrowski Szymon Jerzy
Rogińska Joanna
Sieńkowska Marta Karolina
Skotarczyk Matyna
Szadkowski Damian Sylwester
Szczypińska Sandra
Tomczak Iwona
Tomczak Łukasz
Tomczak Michalina Anna
Tuszyńska Justyna Natalia
Wiśniewska Agnieszka
Wiśniewska Justyna

Klasa E

Adamczyk Agata
Andzelak Zbigniew
Fryz Jonasz
Gęsigóra Marta
Głowacka Dagmara
Gruszczyński Adrian
Koniarek Katarzyna Paulina
Koszewska Kinga
Kotowska Dominika Karolina
Kuciapska Natalia
Lubowińska Daria Edyta
Magnowski Mateusz
Majewska Katarzyna
Małecki Daniel
Matecka Karolina
Nowicki Rafał
Paul Artur Mariusz
Pawłowska Paulina Marta
Piątkowski Dominik
Pietrzak Justyna
Pilch Paweł
Rybicka Natalia
Rzepka Honorata
Stasiak Marta Kamila
Szwarc Mateusz
Tomczak Ewa
Więckowski Jakub
Wojtacka Aleksandra
Wojtczak Ewa
Zielonka Monika

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.