1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Spis absolwentów: 2010


Klasa A

Adamczyk Ewelina
Andrysiewicz Anna
Bednarek Monika
Bonawenturczak Anna
Buchalska Anna
Chojnacka Karolina
Chorąży Ilona
Cygański Adam
Domaradzka Ksenia
Furmański Krzysztof
Gmyrek Natalia
Jóźwiak Karolina
Jóźwiak Martyna
Kamińska Martyna
Kiełbasa Łukasz
Konczarek Agnieszka
Konwerska Agnieszka
Krakos Urszula
Maćkowiak Justyna
Maliszewska Katarzyna
Mastalerz Katarzyna
Matczak Magdalena
Matusiak Barbara
Niewiadomska Aleksandra
Nowicka Kamila
Piasecka Joanna
Pietrzak Aleksandra
Pietrzak Monika
Rajski Artur
Reszke Magdalena
Rosiak Sara
Świątecka Ewelina
Zielak Katarzyna
Żatkiewicz Łukasz

Klasa B
Albińska Joanna
Banasiak Michał
Borucki Bartosz
Cykowska Agnieszka
Dogadalska Daria
Dominikowski Mateusz
Gontarek Jakub
Kapruziak Paulina
Karpińska Angelika
Kowalska Daria
Kubiak Anna
Kubiak Krystian
Kucharski Bartłomiej
Kurzyńska Aleksandra
Ledzion Przemysław
Malec Aleksandra
Nitecki Karol
Rzepecka Agata
Skrzynecka Aleksandra
Suwińska Natalia
Śnieć Daria
Winiecka Martyna
Witkowska Aleksandra
Wojtczak Magdalena
Wójcik Agnieszka
Zawadzka Katarzyna
Zduńczyk Martyna

Klasa C

Artiomow Michał
Borucka Aleksandra
Jagiełło Witold
Jóźwiak Justyna
Kaszubski Kamil
Klosse Marta
Kopański Jacek
Krajewski Albert
Kurzyński Albert
Małolepsza Anna
Martofel Małgorzata
Matczak Karol
Matusiak Martyna
Moliński Mateusz
Olejniczak Paweł
Olewnik Michał
Piechocka Alicja
Pokorski Mateusz
Rakoski Tomasz Janusz
Rojewski Adam
Staniszewski Paweł
Szulc Paulina
Wasilewski Kamil
Zwarycz Miłosz

Klasa D
Bloch Marzena
Bogólewska Sylwia
Borucka Agnieszka
Chwiałkowska Milena
Figiel Sylwia
Florczak Sławomira
Głowacka Justyna
Górkiewicz Joanna
Grzebielucha Iga
Jaroszewski Krystian
Juszczyk Martyna
Kaczmarek Patrycja
Kałamajska Justyna
Klimczak Marika
Kowalczyk Ewelina
Kryska Katarzyna
Kubasińska Martyna
Lonkwic Joanna
Meronk Mieszko
Mikołajczyk Justyna
Misztalski Przemysław
Morzyk Anna
Pietrzak Bartosz
Piszczałkowski Adrian
Przygodzki Patryk
Siuda Martyna
Słowikowska Ewelina
Stasinowska Daria
Tadeusiak Anna
Wiśniewska Marta
Wlazińska Justyna
Zielińska Patrycja

Klasa E
Andzelak Filip
Blachura Aleksandra
Dobińska Klaudia
Gruszczyński Dariusz
Jakubowska Małgorzata
Kacprzak Katarzyna
Kacprzak Krzysztof
Kamiński Łukasz
Kos Klaudia
Kraska Marlena
Lasecka Lidia
Lewandowski Mateusz
Łyzińska Justyna
Matuszewska Agnieszka
Mucha Maciej
Pietrzak Aleksandra
Rudnicka Alicja
Rutkowska Agnieszka
Stańczyk Jakub
Śnieciński Łukasz
Tomaszewska Katarzyna
Waszak Sebastian
Wieczorkowska Renata
Wiśniewska Martyna
Wojtczak Mateusz
Woźniak Sandra
Zabłocka Justyna
Zielińska Urszula

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.