1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Spis absolwentów: 2009


Klasa A
Antczak Beata
Bartczak Sylwia
Dąbrowska Sylwia
Dopierała Justyna
Dziedziczak Karolina
Fabjanowska Marta Małgorzata
Gontarek Daniel Paweł
Jóźwiak Magdalena
Kaca Adrianna Agnieszka
Kaczor Marta
Kisielewska Paulina
Kopańska Katarzyna
Kożuchowska Katarzyna
Kubasińska Ewelina
Malinko Piotr
Mazur Karol Mateusz
Nowacka Anna Maria
Nowakowska Patrycja
Piasecka Martyna
Puścian Katarzyna
Rybicki Rafał
Ryniec Ewelina
Skubiszewska Magdalena Maria
Stępniak Magdalena
Szałek Justyna
Szarek Agnieszka Magdalena
Świątkowski Marcin Łukasz
Truścińska Magdalena
Wasilewska Maria
Wierzbicka Oliwia
Wojtczak Jakub
Zielak Marta

Klasa B
Albiński Patryk
Błachura Anna
Dębowska Monika
Jagiełło Adam
Janczewska Karolina
Kisielewska Karolina
Kurzyńska Renata
Ledzion Michał
Łukasiewicz Olga
Marciniak Klaudia
Matusiak Katarzyna
Pacholczyk Marta
Pankiewicz Paulina
Romaszko Magdalena
Rutkowski Bartosz
Stańczyk Ilona
Szymczak Paweł Piotr
Tarnowska Karolina
Trzciński Marcin
Wielkopolan Justyna
Ziemlewski Norbert
Żmuda Katarzyna Zofia

Klasa C
Andraszyk Adam
Arkita Arkadiusz
Augustynowicz Paweł Jacek
Baraniak Edyta Martyna
Bierzgalski Łukasz Dariusz
Buchajewicz Natalia
Cieślak Karol
Gal Michał
Galicki Marcin Jan
Głowienka Miłosz
Jankowski Piotr
Jędrzejczak Michał Tomasz
Juszczyk Klaudia
Krauzowicz Michał Jarosław
Kromska Karolina
Ksišżek Marcin
Moszczyński Piotr
Olczak Dawid
Olesiak Piotr
Osińska Katarzyna
Rojewski Paweł
Skonieczna Justyna Katarzyna
Smykowska Małgorzata
Stasiak Kamil
Stępka Adrianna
Szatkowska Natalia Maria
Wawrzyńczak Kamil Cyprian
Wojciechowska Anna
Ziółkowska Aleksandra

Klasa D
Anyszka Aleksandra
Bartniak Joanna
Bogólewska Aneta
Czarkowski Dominik
Dawid Kinga
Gołębiowska Patrycja
Groblewski Łukasz
Kaczmarska Ewa
Klekowicka Małgorzata
Kujawa Katarzyna
Lewandowska Agnieszka
Lubasińska Katarzyna
Nowogórska Paula
Pichalak Patrycja
Pietrzak Sylwia
Pisarska Justyna
Półtorak Weronika
Stanisławski Jan
Stawowska Sylwia
Tomczak Sandra
Tyl Magdalena
Walczak Joanna
Walichnowski Mateusz
Wiśniewska Katarzyna
Zielińska Joanna
Zielińska Marta

Klasa E
Bania Bogumiła Daria
Bernat Justyna Anna
Bewicz Magdalena
Fidrysiak Andrzej Paweł
Gietka Joanna Jagoda
Kacalak Karolina Elżbieta
Kamińska Karolina Natalia
Kawecka Aleksandra
Kazimierczak Aleksandra
Kolczyńska Iwona
Kołodziejczyk Tomasz
Michalska Marta Anna
Miętkiewicz Paulina Olga
Podwysocka Wioletta
Pokorski Hubert
Siadaczka Joanna
Sikorska Natalia Marianna
Smela Natalia
Stępniak Iwona
Szafrańska Ewelina
Szydłowska Anita Martyna
Tomczak Magdalena
Trajkowska Żaneta
Trzcińska Aleksandra
Walczak Anna
Welfler Jakub
Wiśniewska Paulina

Klasa F
Brożyński Krzysztof Adam
Dolecki Jarosław
Kamiński Michał
Ładzikowski Tomasz Patryk
Łaziński Marcel Ryszard
Marciniak Piotr Wiktor
Moszczyński Dawid
Narewski Zbigniew
Olesinski Łukasz Kamil
Osmólski Piotr Paweł
Piechocki Janusz Patryk
Pietrzak Paweł
Rybski Krzysztof Grzegorz
Sobczyk Tomasz
Rzadkiewicz Bartłomiej

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.