1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Spis absolwentów: 1989


Klasa A

Piotr Balawajder
Elżbieta Biller
Małgorzata Błaszczyk *
Andrzej Czerwiński
Cezary Frontczak
Beata Gajewska
Ewa Gajewska *
Barbara Garczewska *
Małgorzata Golonka
Barbara Jakubczyk
Edyta Jerzak
Aneta Jędrzejczak
Dorota Jędrzejczak *
Edyta Kaczmarek
Małgorzata Kozłowska
Bogumiła Kruger *
Izabela Michalska
Katarzyna Midura
Marcin Napiórkowski
Małgorzata Nykiel *
Iwona Peda
Mariusz Rolewski
Dorota Rosiak *
Katarzyna Rosińska
Paweł Rozpiórski
Anna Stańdo
Jolanta Szulc *
Magdalena Tobjasz *
Marzena Tomczak
Artur Tworus
Renata Wojciechowska
Anna Zachwieja
Agnieszka Żakowska *

Klasa B

Agnieszka Andrzejewska
Aleksandra Czajkowska
Anna Czajkowska
Agnieszka Dąbrowska
Lilianna Drzewiecka
Agnieszka Gajewska
Katarzyna Jaworska
Anna Krajewska
Joanna Lach
Dorota Łompieś
Monika Mańka
Anita Marciniak
Małgorzata Margulska
Paweł Mikołajczyk
Katarzyna Morawska
Edyta Niewiadomska
Marcin Osiecki
Renata Perłowska
Gabriela Płatak
Iwona Ptasińska
Beata Rossa
Grzegorz Skrzynecki
Piotr Stasiak
Aleksandra Sztandera
Joanna Wołczak
Krystyna Woźniak
Anna Wróblewska
Katarzyna Zajączkowska

Klasa C

Renata Augustynowicz
Renata Bakura
Anna Bugajna
Ilona Czekalska
Bogusława Czernielewska
Izabela Drożdżyk
Agata Dysierowicz
Krystyna Fibak
Agnieszka Frydrysiak
Piotr Galus *
Grażyna Gasik
Agnieszka Gładysiak
Joanna Kaźmierska
Edyta Kisielewska
Tomasz Klimarczyk
Agata Konopczyńska
Jarosław Kotliński *
Maria Kuciapska
Eryk Mikołajczyk
Piotr Stawowski
Beata Szymczak
Krystyna Woźniak
Małgorzata Zielińska
Dorota Ziemlewska

Klasa D

Elżbieta Banasiak *
Barbara Baranowska
Agnieszka Dobrowolska
Joanna Domańska
Agata Gasik
Jolanta Gradecka
Joanna Ignaczak
Bożena Kamińska
Arkadiusz Kawka
Krzysztof Korzewski
Żaneta Kurantkiewicz
Edyta Kurzyńska
Iwona Nowak
Anna Olek
Anna Otto
Iwona Popławska
Urszula Ryfa
Bożena Sokół
Elżbieta Szymańska
Krzysztof Śnieć
Aneta Tworus
Marzena Wiśniewska
Dorota Woźniak
Dorota Wrzesińska
Lucyna Zbrożek

Klasa E

Sławomir Bartczak
Tomasz Bawej
Ewa Błażejczyk
Renata Cierpikowska
Wojciech Durmaj
Dariusz Dziewa
Sławomir Gajek
Elżbieta Grudzińska
Iwona Jarzębska
Aldona Jatczak
Magdalena Katarzyńska
Renata Kochanek
Wojciech Konarzewski
Maria Kowalewska
Dariusz Królikowski
Beata Majkowska
Katarzyna Markiewicz
Artur Matejuk
Danuta Napieraj
Radosław Olesiński
Jacek Ratajczyk
Joanna Rojewska
Mariola Rojkowska
Monika Ryś
Andrzej Sodulski
Anna Staniszewska
Sławomir Stoliński
Barbara Tworus
Zbigniew Welke
Robert Wiśniewski
Piotr Wojtasiak

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.