1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Spis absolwentów: 1991

 


Klasa A

Agnieszka Bujko
Agnieszka Ciastek
Joanna Dębicka
Beata Fluder
Marcin Fuk
Iwona Kacprzak
Agnieszka Kazimierczak
Piotr Kominiak
Marta Kuźnicka
Ewa Ledzion
Ewa Litke *
Ewa Łukasik
Radosław Majczak
Renata Małachowska
Agata Mazurowska
Marcin Miedziński
Maciej Milczarek *
Joanna Olejniczak
Ewa Ostapczuk
Agnieszka Parzęcka
Małgorzata Pietrzak
Kinga Różycka
Piotr Rzeźnicki
Joanna Sinior
Aleksandra Sobczyk
Radosław Staniszewski
Elżbieta Szubska
Urszula Szwankowska
Piotr Tybura
Renata Tybura
Aleksandra Wdzięczna
Anna Zdobiak *
Agnieszka Żuber

Klasa B

Krystyna Bartosiewicz
Agnieszka Barylska
Izabella Borkowska
Ewa Chodorowska *
Sylwia Czajkowska
Monika Denarska
Mariola Dymowska
Dariusz Gutarowski
Anita Jancerowicz
Aneta Jędrzejewska
Izabela Kałuziak
Sławomir Kamiński
Gracjan Kowalewski
Jolanta Kremser *
Wojciech Łazor
Katarzyna Łebkowska
Anna Łuczak
Beata Maliszewska
Małgorzata Nowicka *
Monika Olszewska
Dorota Panecka
Ewa Pietrzykowska
Anna Płochocka
Iwona Sobczyk
Piotr Staniszewski
Agnieszka Stańczyk
Marzena Szymańska
Urszula Szymkiewicz
Beata Wielemborek

Klasa C

Tomasz Badzyński
Michał Baranowski
Iwona Boruch
Jacek Cegielski
Przemysław Dziankowski
Ireneusz Iwański
Bożena Kołaczek
Justyna Koładziejska
Krzysztof Kołowacik
Cezary Kowalewski
Aleksandra Kozanecka
Elżbieta Migdalska
Elżbieta Niewiadomska
Iwona Pańta
Maciej Rybacki
Jarosław Siergiej
Andrzej Słoma
Artur Tokarski
Jaromir Tyrański
Anna Wieczorek
Ewa Wojtasiak

Klasa D

Jolanta Brzozowska
Joanna Burzyńska
Agnieszka Byszewska
Katarzyna Gościniak
Justyna Hałajda
Renata Ignaczak
Beata Jańczak
Kamila Kapela
Dorota Krysiak
Justyna Kubiak
Anna Łempicka
Katarzyna Łukaszewska
Aneta Marciniak
Dorota Matusiak
Iwona Matusiak
Agnieszka Mielczarek
Ewa Mycka
Aneta Niewiadomska
Wioletta Nowakowska
Edyta Olesińska
Joanna Osiecka
Magdalena Piskuła
Beata Podlasiak
Alicja Prośniewska
Anna Przybylak
Katarzyna Puk
Małgorzata Rosińska
Anna Strzelecka
Anna Szurek
Iwona Śniecikowska
Małgorzata Tulińska
Jolanta Walburg
Aneta Wojtczak

Klasa E

Joanna Gozdowska
Marcin Janiszewski
Piotr Jóźwiak
Teresa Karpińska
Monika Kozanecka
Dariusz Krenc
Adam Łaszewski
Mariusz Łubiński
Agnieszka Łukawczyk
Aleksandra Marciniak
Edyta Marciniak
Agnieszka Matusiak
Maciej Niedzielak *
Mariusz Nowakowski *
Janina Ochman
Jarosław Palczewski
Tadeusz Półról
Mariusz Rosiak
Tomasz Skowron
Elżbieta Sobczyk
Ewelina Sobiecka
Przemysław Stadnik
Sylwester Stangreciak
Iwona Stolarczyk
Izabela Szadkowska
Izabela Szczepaniak
Aneta Tybura
Agata Wysocka
Anna Zawierucha

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.