1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Spis absolwentów: 1992


Klasa A
Aleksandra Aftowicz
Renata Bałatka
Adrian Ciszewski
Iwona Czerwińska
Tomasz Dachniewski *
Agnieszka Dobiecka
Tomasz Dyśko
Monika Florczak
Marek Fol *
Magdalena Kubaczyk
Dagmara Magnuska
Roman Matczak
Anna Mistrzak
Aneta Nowakowska
Piotr Rembowski
Michał Siemaszkiewicz
Radosław Sitarz
Radosław Sobota
Iwona Szczubełek
Anna Sztanowska
Anna Śniecikowska
Małgorzata Walkowiak
Agnieszka Wawrzyńczak
Joanna Wawrzyńczak
Dorota Wikarejczak
Małgorzata Wilimborek
Monika Wodzyńska
Elżbieta Wrzołek
Arkadiusz Wyrzykowski
Andrzej Zbonikowski *
Elżbieta Zwolińska

Klasa B

Zbigniew Bednarek
Aneta Białecka
Eligiusz Bilczewski
Anna Bobrzak
Anna Bonawenturczak
Wioletta Cicherska
Renata Domańska
Agnieszka Godzembska
Beata Jankowska
Małgorzata Kostecka
Krzysztof Kotkowski
Dorota Krajewska
Renata Liwińska
Dominik Sarna
Agnieszka Stasiak
Iwona Stępniak
Arkadiusz Szulc
Joanna Świerczewska *
Agnieszka Traczyk
Małgorzata Trojanowska
Teofil Trybura
Marianna Walicka
Marzena Wypyszewska
Wioletta Wysocka
Iwona Zasadzińska

Klasa C

Milena Baranowska
Krzysztof Błaszczyk
Agnieszka Bobrzak
Konrad Cybulski
Agnieszka Czyż
Tomasz Drążkiewicz
Paweł Fabianowicz
Krzysztof Filipek
Cezary Gawryszczak
Piotr Gontarek
Katarzyna Gorzelak
Marcin Grabowski
Kamila Grzesiak
Mariusz Jagiełło
Andrzej Kalbarczyk *
Romana Kuczowska
Radosław Łopata
Aneta Majkowska
Anna Michalska
Karolina Pajmel
Paweł Pańta
Tomasz Radzimierski
Edyta Ryczkowska
Robert Sieradzon
Agnieszka Skibińska
Paweł Tecław
Aneta Wasilewska
Paweł Wojtczak
Tomasz Woźniak
Daniel Wójcik
Małgorzata Wyrembowska
Przemysław Zapała

Klasa D

Beata Augustyn
Dominika Bajda
Gabriela Bartosiak
Halina Białecka
Agnieszka Bonawenturczak
Kamila Chruścielska
Iwona Garstka
Beata Gasik
Marzena Geraga
Cezary Górczyński
Agnieszka Hadryś
Agnieszka Kaźmierska
Iwona Kowalczyk
Agnieszka Krysiewicz
Monika Kwiatkowska
Aneta Matusiak
Iwona Michalak
Dorota Mielczarek
Beata Nowakowska
Iwona Osińska
Lidia Pietrzek
Iwona Przybysz
Agnieszka Rosiak
Agnieszka Russek
Wioletta Simińska
Agnieszka Sobczyk
Iwona Strychalska
Julita Szablewska
Małgorzata Szmigielska
Marzena Wasiak
Renata Wilanowska
Agnieszka Zarębska

Klasa E

Dorota Andziak
Joanna Dzierżawska
Krzysztof Fidrysiak
Joanna Georgoulis
Marzanna Jóźwiak
Maciej Kiński
Marcin Kowalewski
Marcin Kruczkowski
Monika Kucharska
Paweł Lewandowski
Magdalena Łempicka
Grzegorz Matusiak
Cezary Olszewski *
Aleksandra Pawlak
Aneta Pawłowska
Ewa Rogowska
Agnieszka Skarbecka
Marzena Stanisławska
Edyta Stolińska
Elżbieta Urbaniak
Violetta Wilkińska
Magdalena Witaszek

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.