1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Spis absolwentów: 1993


Klasa A
Anna Borzuchowska *
Aleksandra Buczkowska
Marcin Chlebny
Katarzyna Czekalska
Marcin Czerniawski
Radosław Domżał
Rafał Dziedzic
Katarzyna Florczak
Katarzyna Gajdecka
Marcin Goździkiewicz
Agnieszka Jadczak
Dominika Jankowska
Jadwiga Kaczmarek
Małgorzata Klat
Iwona Kołodziejska
Anna Kominiak *
Beata Komornicka
Małgorzata Kucharska
Anna Łukasik
Monika Majchrowicz
Paweł Miszczak *
Joanna Nowogórska
Elżbieta Nykiel
Lidia Olesińska
Elżbieta Orlińska
Mariola Orzechowska
Agnieszka Pietruszka
Michał Płochocki
Katarzyna Pokrzeptowicz
Mariola Rudkowska
Krzysztof Skonieczny
Przemysław Tomaszewski
Paweł Trzaskowski
Marcin Walczak
Dorota Warcikowska

Klasa B

Aneta Adamczewska
Agnieszka Białkowska
Arkadiusz Choncer
Michał Ciećwierz *
Katarzyna Dominiak
Paweł Galicki
Edyta Galus
Tomasz Głuszczyk *
Agnieszka Kapica
Marzena Klepczarek
Justyna Kłębek
Aneta Kościelska
Monika Kręcielewska
Agnieszka Krysztofiak
Agnieszka Mońka
Marta Smolczewska
Monika Stawowska
Katarzyna Stępniak
Sylwia Sujecka
Elżbieta Szałkiewicz
Jacek Święcki
Justyna Urbaniak
Barbara Wiśniewska
Anna Wojciechowska
Joanna Wójkowska
Aneta Wylazłowska
Ewa Żukowska

Klasa C

Rafał Andrzejewski
Radosław Barylski
Paweł Byczkowski
Witold Czubala
Rafał Groblewski
Paweł Jachimowicz *
Marcin Just *
Adrian Kalinowski
Dagmara Klosse
Arleta Kowalczyk
Zbigniew Kujawowicz
Małgorzata Kustosik
Marlena Majchrzak
Agnieszka Marczak
Ewa Markiewicz
Tomasz Michmiel
Piotr Mielczarek
Norbert Nabiałek
Sebastian Pawlak
Emilia Przygodzka
Arkadiusz Skoczylas
Magda Sobczyńska
Renata Stawicka
Daniel Sysiak
Małgorzata Woźniak
Emilia Żurada

Klasa D

Agnieszka Brudnowska
Katarzyna Fajkowska
Katarzyna Gajewicz
Agnieszka Galańciak
Lidia Graczyk
Karol Jaros
Małgorzata Kajszczarek
Magdalena Katra
Kornelia Krupowicz
Sylwia Kura
Edyta Lubasińska
Monika Maciak
Katarzyna Maciejewska
Agnieszka Motylińska
Dorota Nyśkiewicz
Renata Pietrzykowska
Agnieszka Pirowska
Agnieszka Pomian
Agnieszka Rutkowska
Małgorzata Saska
Katarzyna Sidorowicz
Krzysztof Siudmak
Izabela Siulik
Aneta Smakowska
Małgorzata Stańczyk
Lidianna Szyszka
Renata Tomczyk
Monika Wikońska
Małgorzata Wojda
Anna Wydmańska
Małgorzata Zakrzewska

Klasa E

Beata Andrzejczak
Beata Badowska
Anna Bonio
Małgorzata Buczyńska
Agnieszka Frątczak
Agnieszka Gościniak
Mariola Hałajda
Robert Janik
Monika Kowalska
Maciej Lesiak
Iwona Lewandowska
Dorota Lusztak
Beata Ogrodowska
Maciej Okoń
Anna Pietrzak
Beata Ratajczyk
Magdalena Rejnisz
Milena Reurowicz
Katarzyna Rosiak
Joanna Spryszyńska
Sylwia Stelmachowicz
Marcin Stępkowski
Jacek Szczepański
Agnieszka Świątek
Joanna Wasilewska
Marzena Wicińska
Iwona Witkowska
Monika Witkowska

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.