1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Spis absolwentów: 1994


Klasa A
Piotr Burchart
Tomasz Czajkowski
Agata Domańska
Dominika Florczak
Magdalena Gulińska
Renata Jadczak
Agnieszka Jankowska
Monika Jasieczek
Rafał Kamiński
Dorota Konopczyńska
Agnieszka Kopczyńska
Michał Kowalewski
Alicja Kowalska
Rafał Krajewski
Katarzyna Król
Paweł Kruszyna
Agnieszka Kubak
Krzysztof Kupisiński
Katarzyna Kurzępa *
Karolina Marciniak
Marcin Medyński
Ewa Pajor
Adam Pawlak
Bartosz Pawlak
Anna Pieńkowska
Magdalena Ptasińska
Tomasz Sawicki
Małgorzata Smolis
Anita Staniszewska
Ewa Sypuła
Agnieszka Szczechowicz
Agnieszka Szokalska
Robert Wiecha
Renata Zawierucha

Klasa B

Katarzyna Banasiak
Monika Cegielska
Aleksandra Dynarska *
Anita Godziębska
Agnieszka Jakubowska
Kamil Kaczmarek
Iwona Kajewska
Dariusz Kępiński
Agnieszka Kotwińska
Marcin Kowalik
Agnieszka Kubiak
Ineza Kubiak
Iwona Łukaszczyk
Monika Ojrzanowska
Izabella Patyk
Aleksandra Pińkowska
Robert Pławski
Aleksandra Rojewska
Rafał Sadowski
Anna Smulska
Małgorzata Stępie
Agnieszka Stolińska
Jarosław Szałamacha
Robert Szlejf
Małgorzata Szymańska
Monika Wawrzyńczak

Klasa C

Magdalena Bilicka
Małgorzata Bogusz
Sławomir Bonawenturczak
Aleksandra Czarnecka
Jolanta Drożdżyk
Agnieszka Fijałkowska
Monika Fijałkowska
Wioletta Frydrysiak
Jakub Gabrysiak
Maciej Gajewski
Beata Góreczna
Paweł Gralak
Agnieszka Jabłońska
Anna Jabłońska
Krzysztof Jóźwiak
Maciej Klimarczyk *
Jolanta Kołodziej
Wiola Lewandowska
Tomasz Liwiński
Anna Markwant
Marcelin Matusiak
Joanna Mordzak
Grzegorz Pawlik
Rafał Pietraszewski
Michał Przybysz
Anna Różańska
Monika Rzeźniczak
Ewa Smorawska
Agnieszka Tomczyk
Sylwia Tuzin
Elżbieta Zagajewska
Beata Zaręba
Przemysław Żydowo

Klasa D

Katarzyna Andrzejewska
Agnieszka Bielicka
Monika Chojnacka
Marzena Gajewska
Małgorzata Gassanow
Magdalena Golińska
Monika Grabska
Edyta Hawrylciów *
Teresa Ignaczewska
Agnieszka Jadczak
Iwona Kamińska
Katarzyna Kaźmierczak
Magdalena Kołodziejek
Monika Kośka
Ewa Kuras
Aneta Kwiatkowska
Małgorzata Michalak
Edyta Rutkowska
Aneta Smagieł
Aneta Sobczyk
Beata Staniszewska
Dorota Stasiak
Agnieszka Szumińska
Agnieszka Szymańska
Iwona Szymczewska
Katarzyna Wojtalik
Renata Wojtas
Aneta Wójcik

Klasa E

Wioletta Cieślińska
Katarzyna Czarnecka
Joanna Garstka
Marta Gawryszczak
Jolanta Górniak
Rafał Jagodziński
Janetta Jeżmanowska
Magdalena Jóźwiak
Adam Kamiński
Joanna Klażyńska
Anna Kordos
Monika Kowalska
Aneta Kubiak
Magdalena Kubiak
Jolanta Kuczkowska
Dominik Kura
Renata Maliszewska
Joanna Paul
Małgorzata Przybylska
Katarzyna Radzimirska
Beata Rojewska
Agnieszka Skrzynecka
Sławomir Sobczak
Michał Szymański
Bożena Tomaszewska
Małgorzata Walczak
Aneta Wojciechowska
Bogusław Wojciechowski
Maciej Zawierucha
Adam Zielonka
Sulisława Żabicka

4 komentarze “Spis absolwentów: 1994”

  1. Sławek Sobczak pisze:

    Pozdrowiam całą klasę E oraz prof. Sławomira Klarzaka, który pewnie na myśl o naszej grupie budzi się w nocy zlany potem 🙂

  2. Rafał Jagodzinski pisze:

    zobaczcie jak mało kadry pedagogicznej pozostało z naszych czasów , a to mineło dopiero ……..20 lat
    pozdrawiam Sławka i Magde

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.