1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Spis absolwentów: 1995


Klasa A

Anna Adamiak
Przemysław Brzeziński
Aleksandra Chmielecka
Dominika Cichalewska
Agnieszka Cierpikowska *
Maciej Ciszewski
Joanna Flarczak
Paweł Frydrychowski
Agnieszka Garstka *
Magdalena Georgoulis
Marlena Górska
Anna Jakubczyk
Magdalena Jońca
Piotr Kawka *
Anna Konikowska
Agnieszka Kowalska
Jolanta Kubaczyk *
Wioletta Łuczak
Maciej Łukasiewicz
Michał Markowicz *
Paweł Melka
Aleksandra Michalska
Justyna Mularczyk
Arkadiusz Ostapczuk
Elżbieta Paliwoda
Michał Piaskowski *
Aleksandra Rzadkiewicz
Agnieszka Sobczak
Nina Sopyła
Agnieszka Tokarska
Aleksandra Wojtasiak
Joanna Wójcik *
Wojciech Zabłocki
Łukasz Zagórowski
Sylwia Żarkiewicz

Klasa B

Aneta Cybulska
Małgorzata Czupryniak
Katarzyna Gałązka
Marta Gogół
Marzena Gruszczyńska
Joanna Jabłońska
Aleksandra Jankowska
Paweł Koźba *
Sylwia Lubowiecka
Dominik Lubowiecki
Daniel Łukawski
Iwona Majtczak
Ewa Matusiak
Aleksandra Olczak
Elżbieta Orzechowska
Joanna Pabin
Anna Pawłowska
Ewelina Pisarska
Łukasz Polniak
Eliza Reis
Edyta Sakson
Dominik Sobierańska
Renata Stypulska
Karolina Tarnachowicz
Krzysztof Trusiński
Agnieszka Trzcińska
Milena Walczak
Aleksandra Wasińska
Izabela Wojtalik

Klasa C

Renata Bilska
Iwona Burzyńska
Mariusz Ciarciński
Katarzyna Czekalska
Sebastian Gąsiorowski
Michał Gens
Tomasz Guzek
Magdalena Jędrzejewska
Daria Kamińska
Katarzyna Kapela
Kamil Kowalczyk
Mariusz Kucharczyk *
Marcin Marchewka
Aneta Marciniak
Marcin Mejer
Weronika Michalska *
Marcin Michalski
Aneta Morawska
Marcin Patyk
Michał Skowron
Michał Stemplewski
Tomasz Szadkowski
Agnieszka Wacławiak
Małgorzata Wesołowska
Radosław Wojciechowski
Monika Wojtczak
Katarzyna Zawadzka

Klasa D

Luiza Braszka
Agnieszka Dąbrowska
Agnieszka Dębowska
Małgorzata Gajda
Dominika Gajewska
Anna Grzelak
Renata Jankowska
Anna Kobus
Wioletta Koniarek
Ilona Kozak
Monika Lubasińska
Aneta Łęcka
Agnieszka Makuła
Agata Michalak
Jacek Olczak
Marzena Olesińska
Agnieszka Orlińska
Mariola Paluszkiewicz
Joanna Różycka
Edyta Sikorska
Justyna Smok
Aleksandra Smolińska
Agnieszka Strugińska
Wioletta Świderska
Marzena Wachulak
Ilona Walicka
Monika Winiecka
Ewa Wińkowska
Anna Włodarczyk
Adam Wojciechowski
Beata Wojtczak
Edyta Wróblewska
Małgorzata Zajkowska
Magdalena Zakrzewska
Iwona Zawalska
Agnieszka Życzkowska

Klasa E

Monika Blus
Agnieszka Ciszewska
Rafał Czerniec
Magdalena Dąbrowicz
Monika Florczak
Izabela Górska
Michał Gwardęcki
Mariusz Jagielski
Aneta Janczewska
Monika Kasiorkiewicz
Karina Kleczkowska
Agnieszka Komorowska
Olga Krenc
Dorota Krzepisz
Joanna Maciejewska
Ewelina Miętkiewicz
Ewa Miś
Julita Nowogórska
Krzysztof Pawlak
Ewa Pawłowska
Aleksandra Pikała
Bernard Pyczkowski
Jarosław Sierant
Przemysław Suski
Renata Świętoń
Joanna Tarczyńska
Monika Tomczak
Sylwia Walęcka
Danuta Warcikowska
Magdalena Włodarczyk
Magdalena Żółtowska

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.