1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Spis absolwentów: 2011

Klasa A

Arkita Monika
Bieńkowska Agata Marta
Błaszczyk Adam
Dopieralska Natalia Maria
Florczak Beata
Graczyk Karolina Aleksandra
Graczyk Katarzyna Maria
Grobelska Justyna Zuzanna
Jabłońska Justyna
Janiak Agnieszka Katarzyna
Jasińska Justyna Magdalena
Kaczmarek Justyna
Kisielińska Julia Elżbieta
Kozanecka Majka Natalia
Marciniak Katarzyna Aleksandra
Marciniak Małgorzata
Michalska Magdalena
Nikodemska Renata Agnieszka
Pajor Aleksandra
Przygodzka Karolina
Seweryn Aleksandra
Sieradzka Ramona
Szydłowska Justyna
Szymańska Klaudia
Tomaszkiewicz Wioleta
Walczak Edyta Katarzyna
Wawrzyniak Samanta Anna
Wojtczuk Justyna

Klasa B

Borowicz Katarzyna
Bździel Krzysztof Konrad
Cegielski Adam
Chojnacki Mikołaj
Czupryńska Sylwia Edyta
Frątczak Dawid Łukasz
Horodecki Arkadiusz Stefan
Jędrzejczak Daniel Krzysztof
Kruszyna Aleksandra
Kubiak Anna
Kutkowska Daria
Lebociński Kacper
Niewiadomska Aleksandra
Nowaliński Michał
Petera Bartłomiej Marcin
Pieniążek Krystian Andrzej
Pilichowska Karina
Rogowska Joanna
Sawicki Adam
Stoliński Adrian
Szczypka Krzysztof
Święcicka Marta Anna
Świtkiewicz Rafał
Wieczorek Mikołaj
Woźniak Angelika Monika

Klasa C

Antczak Mateusz
Borkowski Tomasz
Borowiecki Mateusz
Domżał Krzysztof Józef
Gajewski Łukasz
Gałązka Dawid Mateusz
Grzybek Kornel Tomasz
Jarzębski Przemysław Jacek
Klarzak Maciej
Komorowska Agnieszka
Korowajska Aleksandra
Łuczak Bartosz
Marciniak Kamil
Mikołajczyk Sebastian
Moskwa Małgorzata
Stasinowska Aleksandra
Śnieć Joanna
Tarka Sebastian
Walerczak Justyna
Wodzyńska Paulina
Wolińska Katarzyna Ewelina
Zacharzewski Adam
Żakieta Karolina

Klasa D

Błaszczyk Emilia
Cieślak Magdalena
Czajkowska Katarzyna
Feter Karolina Jolanta
Grabska Ewelina
Harlej Kamila Ewa
Jacczak Aneta Żaneta
Jankowska Katarzyna
Janowska Malwina
Jaworski Michał
Kaczmarska Alicja
Kotlińska Katarzyna Anna
Kowalczyk Karolina
Królikowska Aleksandra Krystyna
Kryska Karolina Magdalena
Kubiak Daria
Kurzejewska Michalina
Orzechowska Anna Sandra
Pankiewicz Patrycja
Pietruszewska Milena
Rojkowska Marta
Smykowska Karolina
Staniszewska Agata
Stawowska Olga
Szeląg Kamila
Śmiałek Paweł
Widawska Laura Róża
Wojtasiak Monika Elżbieta
Woźniak Agnieszka

Klasa E

Baranowska Anita
Bartosiewicz Michał Wojciech
Buczek Bartosz
Chmielecki Krystian Stanisław
Gonera Joanna
Grzelak Dawid Łukasz
Jaros Jakub
Kapusta Witold Paweł
Klimarczyk Agata Magdalena
Kołudzki Tomasz Krzysztof
Kopański Bartosz Mariusz
Koszewska Paulina
Kowalewska Anna
Kucharski Damian Mateusz
Macher Tomasz Ryszard
Marciniak Inga Anna
Michalak Katarzyna
Pastusiak Marta Karolina
Pietrusińska Żaneta Kinga
Sobczyk Damian
Sobczyk Jakub
Stempińska Patrycja
Strębska Izabela
Szymańska Karolina Małgorzata
Walczak Michał
Witkowska Anna Maria
Wojciechowska Alicja Karolina
Wojciechowska Katarzyna
Wojtczak Karolina
Wojtczak Monika
Zienta Katarzyna Emilia

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.