1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Spis absolwentów: 1997


Klasa A
Dominik Barański
Katarzyna Bończak
Łukasz Galus
Karolina Garstka
Anna Jankowska
Joanna Kobus
Robert Kobus
Tomasz Koszalski
Karolina Kuraszkiewicz
Marta Lelewska
Agnieszka Maciejewska
Aleksandra Nowacka
Tomasz Olszewski
Dawid Otto
Tomasz Pawyza
Agnieszka Piela
Konrad Podwysocki
Beata Pomian
Magdalena Prośniak
Jacek Puchalski
Marcin Rojewski
Bartłomiej Różycki
Dominika Stelmachowicz
Aleksandra Szafrańska
Jacek Wikiński
Katarzyna Woźnica
Beata Zachwieja
Michał Zapędowski

Klasa B

Ilona Baranowska
Magdalena Bednarek
Adam Budner
Joanna Czarnecka
Grażyna Gębicka
Małgorzata Guzowska *
Agnieszka Jóźwiak
Dorota Just
Magdalena Kacalak
Aleksandra Kępska
Magdalena Klimczak
Katarzyna Kowalczyk
Miłosz Kucharski
Marta Kuś
Bartłomiej Laskowski
Kinga Moraczewska
Justyna Płucienniczak
Beata Pokorska *
Monika Przybysz
Małgorzata Rozpiórska
Magdalena Rzetelska *
Sylwia Siuda
Elżbieta Sroczyńska
Aleksandra Stawicka
Jolanta Szczepaniak
Magdalena Szymczuk
Agata Świątkowska
Dorota Tomczak
Małgorzata Trzaska
Katarzyna Wróblewska

Klasa C

Emilia Bakura
Anna Baranowska
Małgorzata Filipiak
Przemysław Gąsiorowicz
Anna Kalbarczyk
Magdalena Kapruziak
Łukasz Karczewski
Magdalena Leszczak
Marta Matusiak
Artur Michalak
Aleksandra Olejniczak
Tomasz Pasiński
Radosław Perzyński
Aneta Pyda
Rafał Wielbiński
Luiza Winiecka
Tomasz Wójcikiewicz
Joanna Wypych
Krzysztof Zieliński

Klasa D

Dariusz Bednarek *
Magdalena Borkowska
Radosław Ciechomski
Aleksandra Cieślak *
Przemysław Cybulski
Monika Czarnecka
Radosław Czarniak
Piotr Czerkawski *
Łukasz Dąbrowski
Błażej Goździkiewicz
Krzysztof Kłosiński
Sebastian Komorowski
Joanna Kowalewska
Magdalena Łuczak
Elżbieta Nikiforow
Agnieszka Obszańska
Monika Olczak
Wojciech Radzimirski
Tomasz Runiński
Michał Sikorski
Agata Siwińska
Jolanta Smolis
Daniel Stelmaszewski
Dawid Szałkowski
Kinga Urbaniak *
Alicja Wasielewska
Justyna Wasielewska
Aleksandra Wylazłowska

Klasa E

Monika Budniak
Agnieszka Byczkowska
Iwona Czekalska
Izabela Gołębiewska
Anna Kominiak
Katarzyna Kowalczyk
Iwona Kowalska
Magdalena Lewandowska
Aneta Liwińska
Marta Maćczak
Magdalena Michałowska
Adam Oskwarek
Agnieszka Pasterkiewicz
Anna Pierzgalska
Magdalena Radzińska
Dariusz Subczyński
Joanna Suchińska
Aneta Szczepańska
Małgorzata Święcka
Agnieszka Tadeusiak
Aneta Urbaniak
Monika Urbaniak
Aneta Urbańska
Łukasz Waśkowicz
Justyna Wiktorska

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.