1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Spis absolwentów: 1998


Klasa A

Marta Antczak
Aleksandra Batorowicz
Anna Bryła
Jakub Burzyński
Tomasz Chilewski
Sylwia Chmurska
Monika Czajkowska
Anna Florczak
Lidia Gertrudziak
Anna Głuszczyk
Agnieszka Gralak
Joanna Halt
Agnieszka Klafaczyńska
Adam Kudaj *
Joanna Leśnik
Marta Ludzik
Bogdan Malinowski
Agnieszka Mikołajczyk
Marta Olczak
Sebastian Otto
Michał Piasecki
Krzysztof Poszwiński
Renata Sobczak
Izabela Stawicka
Michał Szczepaniak
Małgorzata Toruniewska
Wioletta Wachulak
Edyta Wielichnowska
Michał Wolski *
Patrycja Zalas
Joanna Zielińska

Klasa B

Bożena Bryk
Monika Darmach
Monika Dolecka
Izabella Filipowicz
Marcin Górny
Julita Jeziorska
Aneta Krajewska
Emilia Pasińska
Beata Pawłowska
Joanna Pietrzak
Anita Pilichowska
Beata Pilichowska
Monika Przedwojska
Katarzyna Przybysz
Anna Rosińska
Izabella Sujecka
Jarosław Szczepański
Sylwia Śmiałkowska
Michał Tecław
Joanna Tomczak
Katarzyna Tuzin
Mieszko Wierzbicki
Joanna Wilk
Aleksandra Witczak
Agnieszka Wojnarowska
Magdalena Wójkowska
Izabella Wróblewska
Maciej Wyszkowski
Monika Zielińska

Klasa C

Sylwia Borzuchowska
Joanna Burchart
Łukasz Chlebny
Iwona Czerwińska
Krzysztof Gajewicz
Piotr Kaczorowski
Monika Kamińska
Paweł Kowalski
Małgorzata Króliczewska
Honorata Lebioda
Adam Maciejewski
Agnieszka Morawska
Tomasz Morawski
Karolina Piekarczyk
Monika Pietrzak
Rafał Pikała
Artur Sadowski
Dariusz Sałuda
Beata Siuda
Arkadiusz Sobota
Aleksandra Stępień
Piotr Tarkowski
Karolina Wieczorek
Izabela Winiecka
Monika Żurawik

Klasa D

Katarzyna Bloch
Marcin Calak
Joanna Ciesielska
Piotr Cieśliński
Kamil Czapiewski
Łukasz Czekała
Mariusz Dąbrowski
Dorota Dzierzgwa
Maja Gajewska
Sebastian Gołębiewski
Edyta Jasińska
Renata Justyńska
Joanna Kociurska
Adam Kominiak
Adriana Kominiak
Piotr Komorowski
Maciej Konarski
Marzena Kościołowska
Ewa Kotkowska
Aleksandra Łuczak
Anna Maciejewska
Anna Małdrzykowska
Marcin Matusiak
Adrianna Modrzejewska
Marcin Paraszkiewicz
Alicja Reszke
Agnieszka Stanecka
Justyna Stemplewska
Małgorzata Tobjasz
Lidia Wasiak
Piotr Werwiński
Anna Włodarczyk
Wojciech Wojciechowski
Katarzyna Wolnowska
Magdalena Żakowska *

Klasa E

Marta Anioł
Magdalena Azarczyk
Anna Bałatka
Marcin Bilicki
Jolanta Gajek
Katarzyna Grzegorczyk
Danuta Ignaczak
Magdalena Kacprzak
Patrycja Kikosicka
Dorota Kopczyńska
Romualda Kozłowska
Renata Kunecka
Wioletta Łysak
Iwona Markiewicz
Kinga Miller
Maciej Musiał
Aleksandra Ośrodek
Małgorzata Piechowska
Patrycja Pyczek
Ewa Radwańska
Patrycja Trojanowska
Aneta Trzeciak
Magdalena Trzeciak
Katarzyna Wawrzyńczak
Małgorzata Widelska
Katarzyna Włodarczyk
Anna Wojtera
Patrycja Woźniak
Aneta Wróblewska
Magdalena Zgierska
Aleksandra Ziółkowska

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.