1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Spis absolwentów: 1999


Klasa A

Mariola Augustynowicz
Karolina Bajerska
Katarzyna Czaj
Monika Czerwińska
Aleksandra Jabłońska
Joanna Jóźwiak
Aleksandra Kaźmierczak
Dorota Kominiak
Ewelina Kopańska *
Elżbieta Kuś
Katarzyna Malinowska
Aleksandra Ogrodnik
Joanna Okrajni *
Małgorzata Pawlak
Justyna Perzyńska
Magdalena Piaskowska
Magdalena Rojewska
Karolina Rzeźnicka
Maja Sitarz
Katarzyna Szymańska
Robert Tomczak
Aleksandra Wawrzyniak
Magdalena Żebrowska
Łukasz Żurada

Klasa B

Arleta Adamczyk
Izabela Ambroziak
Joanna Badyńska
Zbigniew Bartczak
Michał Bieniek
Ewa Czarnecka
Dorota Dębicka
Katarzyna Falborska
Katarzyna Kałużna
Monika Kasyk
Aleksandra Konikowska
Kamila Kowalczyk
Monika Król
Aneta Łopata
Michał Michalski
Aleksandra Pawłowska
Monika Siuta
Marta Sobczak
Paweł Starczewski
Anna Stępień
Anna Strugińska
Magdalena Sulej
Sławomir Walkowiak
Aleksandra Wójkowska
Monika Zdziarska
Jarosław Zdziarski

Klasa C

Renata Ambroziak
Aleksandra Anioł
Ilona Błażejewska
Agnieszka Dudzińska
Justyna Dzikowska
Iwona Fabianowska
Aleksandra Gruszka
Adam Grzyb
Tomasz Kamiński
Tomasz Karwacki
Tomasz Kawka
Łukasz Krawczyński
Andrzej Laśkiewicz
Adam Pucko
Magdalena Sienkiewicz *
Marcin Sikorski
Bartosz Sitkiewicz
Piotr Stelmaszewski
Bartosz Szmidt
Sebastian Tadeusiak
Tomasz Tokarski
Michał Wiśniewski
Anna Woźniak

Klasa D

Piotr Barbarowicz
Justyna Biernaciak
Bartosz Borzuchowski
Artur Ciurlej
Katarzyna Czajka
Anna Gajos
Ewa Gruszka *
Agnieszka Kacprzak
Marta Kamińska
Katarzyna Karczewska
Telimena Karwacka
Bartosz Klembalski
Iwona Kraska
Barbara Kudaj
Marta Kwiatkowska *
Monika Łoś
Paweł Łuczak
Agnieszka Molińska
Aneta Organiściak
Agnieszka Oryl
Anita Polak
Anna Ratajczyk
Magdalena Rowińska
Joanna Seweryn
Łukasz Sroczyński
Konrad Stefaniak
Wioletta Szczepańska
Mariusz Trojanowski
Iwona Tybińkowska
Małgorzata Wicińska
Mariusz Wojciechowski
Wioletta Wojda
Przemysław Woźniak

Klasa E

Agnieszka Andrzejczak
Elwira Bielicka
Wioletta Brewińska
Agnieszka Burzyńska
Magdalena Cygańska
Agnieszka Czekalska
Dorota Czubińska
Magdalena Dobrowolska
Marta Gałusa
Dominika Gołębiewska
Katarzyna Kamińska
Anna Królikowska
Ewa Kubiak
Katarzyna Lemańska
Emilia Longwic
Adam Łuczak
Monika Łuczak
Marek Pilichowski
Aleksandra Piórkowska
Przemysław Saczuk
Aneta Sikora
Anna Słopiecka *
Aleksandra Sobczak
Anna Stanulewicz
Magdalena Stępień
Marta Tadeusiak
Katarzyna Urbańska
Agnieszka Wawrzyńczak
Kamil Wójkowski

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.