1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Spis absolwentów: 2001


Klasa A

Jacek Dachniewski
Beata Dobrowolska
Łukasz Flisiak
Anna Góreczna
Małgorzata Kotkowska
Sebastian Królikowski
Jerzy Kucharczyk
Anna Łuczak
Emilia Łukawczyk
Tomasz Makowski
Edyta Mańkowska
Aleksandra Marciniak
Jakub Matusz *
Anna Mazur
Karolina Melka *
Łukasz Rojewski
Magdalena Skolasińska
Katarzyna Sztygiel *
Edyta Szymańska
Agnieszka Świątczak
Monika Toć
Anna Tomassy
Kamila Tybińkowska
Agnieszka Tybura
Katarzyna Walburg
Iwona Wesołowska

Klasa B

Marta Ambroziak
Kinga Augustyn
Michał Bednarek
Anna Burchard
Wioletta Dolecka
Marzena Dudkiewicz
Rafał Florczak
Ewelina Gajewska
Katarzyna Grzybowska
Klaudia Janiak
Anna Jarosz
Łukasz Job
Anna Kiełbasińska
Agnieszka Kujawa
Magdalena Patyk
Roman Pawłowski
Kamil Poniszewski
Beata Saramonowicz
Magdalena Stasiak
Joanna Szałek
Małgorzata Szczepaniak *
Iwona Szymczak
Kinga Walędziak
Daria Wielkopolan
Małgorzata Witczak
Agnieszka Witkowska
Elżbieta Witkowska
Patrycja Zimna
Dominik Życzkowski

Klasa C

Michał Kopczyński
Arletta Korzeniowska
Aneta Kubiak
Dominik Ledzion
Karol Maciejewski
Ilona Morawska
Magdalena Mucha
Krzysztof Olejniczak *
Anna Otto
Sandra Pawlak
Adam Pietrzak
Kamila Pruk
Jacek Pyszka
Krzysztof Rosiak
Tomasz Rzetelski
Maciej Stefański
Marcin Szalkowski
Olga Szczepanik
Andrzej Szymański
Jakub Szymański
Edyta Tecław
Łukasz Winiecki
Mariusz Wiśniewski
Maciej Wolski
Robert Zdanowicz

Klasa D

Monika Adamiak
Michał Bagiński
Elżbieta Bieniek
Sylwia Błażejewska *
Kamila Cyganiak
Agnieszka Czerniawska
Justyna Gołębiewska
Piotr Gontarz
Dominika Guzek
Magdalena Jankowska
Kalina Janowska
Emilia Justyńska
Monika Kędzierska
Arkadiusz Kościelski
Kamila Kowalczyk *
Wojciech Kowalski
Magdalena Kubala
Paweł Kubiak
Waldemar Kurlapski
Anna Kurowska
Artur Kwaśniewski
Ariel Latecki
Diana Magnowska
Michał Okuński
Ewa Osińska
Magdalena Osińska
Sebastian Petrykowski
Joanna Pierzyńska
Agnieszka Sapińska
Monika Sieradzan
Przemysław Sierant
Maria Studzińska
Rafał Szczepaniak
Monika Szczesiak
Anna Szymańska
Błażej Wierzbicki
Adam Wiśniewski

Klasa E

Ania Alfonso-Gonzalez
Daniel Bartniak
Marcin Bartniak
Jacek Bernat
Kinga Bielecka
Anna Czekaj
Iwona Furmańska
Michał Gasik
Joanna Głogowska
Elżbieta Gmerek
Grzegorz Gondek
Łukasz Jankowski
Olga Katarzyńska
Ewelina Krupska
Marcin Kubiak
Piotr Kubiak
Maciej Kuzia
Anna Langa
Piotr Marciniak
Katarzyna Miszalska
Sylwia Okupska
Katarzyna Pokorska
Maria Rosiak
Emilia Sobczyk
Joanna Wawrzyńczak
Magdalena Wilkowiecka
Monika Wojciechowska
Aleksandra Zielińska

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.