1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Spis absolwentów: 2002


Klasa A

Karolina Antczak *
Małgorzata Baranowska *
Adrianna Byczkowska
Marta Chodorowska
Anna Fabianowska *
Anna Gajda
Joanna Gładka
Monika Górniak
Izabela Gronowska *
Marta Gryglewska
Małgorzata Kamoda
Wiktor Kęsicki
Joanna Klafaczyńska
Agnieszka Klarzak
Aneta Kotarska
Monika Kotlińska
Ewelina Lubowiecka *
Żaneta Marciniak
Agnieszka Michalak
Łukasz Piotrowski
Damian Popławski
Łukasz Szatkowski
Kinga Tworus
Karolina Wicińska
Renata Winiecka
Marta Włoszkiewicz
Agnieszka Zaczkiewicz
Oliwia Zimna

Klasa B

Małgorzata Balcerowska
Łukasz Czekalski
Monika Dzierżawska
Anna Frątczak
Kamil Frątczak
Aleksandra Graczyk
Marta Hajduk
Dorota Jóźwiak
Magdalena Karolak
Małgorzata Kawecka
Joanna Komorowska
Bartosz Krupiński
Przemysław Kwiatkowski
Agnieszka Makuła
Piotr Mikołajczyk
Agnieszka Miziołek
Monika Monkolska
Anna Mrowicka
Ewelina Oswald
Justyna Pakuła
Krzysztof Pawłowski
Alicja Perzyńska
Przemysław Rytczak
Piotr Skrzydlak
Ewelina Sobczak
Anna Sobczyk
Izabela Sochacka
Agnieszka Tabaczyńska
Lidia Warszawska
Łukasz Zachwieja
Karolina Załuga
Magdalena Zielińska

Klasa C

Katarzyna Bartos
Małgorzata Biernacka
Marta Chmielecka
Magdalena Ćwiklińska
Aleksandra Filipiak
Patryk Filipiak
Justyna Frankiewicz
Tomasz Głuszek
Arkadiusz Góra
Marta Gruszczyńska
Dorota Ignaczak
Karolina Jabłońska
Przemysław Kłosiński
Halina Kowalska
Paweł Kubiak
Michał Kuś
Marzena Lisińska
Artur Majchrowicz
Dominik Marciniak
Aneta Mordzak
Kamila Mordzak
Marcin Nykiel
Piotr Olejniczak
Ewa Pasińska
Artur Próchniewski
Maciej Rutowicz
Izabela Sikorska
Maria Studzińska
Łukasz Sztygiel
Sylwia Światłowska
Michał Trzcinka
Przemysław Tuzin
Anna Waliszewska
Bartłomiej Welfer
Marta Zachorska

Klasa D

Justyna Adamska
Wioletta Bajda
Beata Bańkowska
Edyta Chmielecka
Magdalena Chrzuszcz
Monika Dolecka
Kamila Gągorowska
Izabela Girs
Łukasz Grzegorczyk
Bartosz Jakubowski
Dominika Jaworska
Łukasz Jóźwiak
Michał Kotkowski
Izabela Kowalska
Anna Kozon
Izabella Kraszewska
Maria Królak
Mariusz Melka
Justyna Mikołajczyk
Karolina Pietrusińska
Dariusz Piłat
Aneta Piotrowska
Sylwia Pszczolińska
Karolina Purska
Kamila Stasiak
Karolina Stasinowska
Magdalena Stawicka
Mikołaj Stefański
Tomasz Szafran
Aleksandra Szalkowska
Agnieszka Szymczewska
Karol Wiankowski
Magdalena Wojtczak

Klasa E

Ireneusz Ambroziak
Magdalena Bartłomiejczak
Kamil Bartniak
Kamila Bohdanowicz
Anna Burzyńska
Karolina Cieślak
Dominik Dolecki
Joanna Justyńska
Krystyna Kaczyńska
Karolina Kotkowska
Magdalena Kowalska
Łukasz Krupski
Jakub Kubasiński
Jakub Lewandowski
Ewelina Michalska
Klaudia Minkuszek
Marika Ogłoszka
Aleksandra Rzeźnicka
Anna Rzeźnicka
Małgorzata Sałuda
Wioletta Sobczyk
Tomasz Staniszewski
Paweł Stasiak
Elżbieta Stelmasiak
Sylwia Szafrańska
Magdalena Tomczak
Marta Traczykowska
Małgorzata Walczak
Jakub Wesołowski
Grzegorz Woźniak
Iwona Woźniak
Seweryn Ziemlewski

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.