1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Spis absolwentów: 2003


Klasa A

Magdalena Andrzejczak
Sylwia Bieńkowska
Aleksandra Budner
Anna Ceranowska
Rafał Cichowski
Adrian Franczyk
Lidia Goździk
Agnieszka Jabłońska
Przemysław Jankowski
Paweł Jatczak
Justyna Jeśmian
Mariusz Kamiński
Maciej Kostrzewa
Tomasz Kowalczyk
Anna Kręcielewska
Liliana Łuczak
Michał Łudzik
Paulina Matysiak
Małgorzata Olejniczak *
Maciej Panfil
Aleksandra Prokopiak
Karolina Romańska
Adam Skupniewicz
Tadeusz Stanisławski
Paulina Stępień
Sylwia Stokwisz
Dominika Swędrowska
Jakub Szczepaniak
Piotr Szymański
Łukasz Tomaszewski
Agnieszka Witkowska
Marta Zaborowska
Wojciech Ziółkowski

Klasa B

Aneta Bagrowska
Magdalena Bartniak
Kamila Barylska
Karolina Bazela
Katarzyna Blus
Rafał Ciesielski
Kamil Fabjanowski
Renata Fladzińska
Tomasz Hofman
Artur Jakubowski
Marta Kaniewska
Monika Kochanek
Dominika Koralewska
Ewelina Kowalska
Aleksandra Krysiewicz
Aleksandra Krzymińska
Karolina Leśniewska
Anna Lewińska
Sylwia Łuczak
Joanna Marczak
Katarzyna Pływaczewska
Renata Pokorska
Monika Przepiórkowska
Łukasz Pszczółkowski
Joanna Rosiak
Ariel Rożnowski
Rafał Różycki
Monika Sobczyk
Agnieszka Szalkowska
Anna Szulczewska
Magdalena Szwarc
Magdalena Tyszkiewicz
Arkadiusz Wojtczak

Klasa C

Michał Augustyn
Marcin Brodecki
Tomasz Bujko
Radosław Czajka
Justyna Gałusa
Kamil Jaros
Katarzyna Józefecka
Marta Jóźwiak
Łukasz Kaczorowski
Michał Kędziora
Jan Kosiński
Daniel Kowalczyk
Magdalena Kruszewska
Katarzyna Krygier
Michał Kubiak
Przemysław Leitgeber
Patryk Łysio
Monika Maciążek
Daniel Marciniak
Kamila Marciniak
Tomasz Matusiak
Kamil Pawłowski
Michał Stępniak
Izabela Stępska
Marcin Szymczak
Agnieszka Śmietanka
Łukasz Tarczyński
Bartłomiej Trafalski
Krzysztof Walędziak
Magdalena Wojda

Klasa D

Michał Adamski
Bogumiła Bednarek
Magdalena Bojkowicz
Magdalena Borkowska
Marzena Chełminiak
Marcin Ciesielski
Emilia Dałek
Martyna Grabowska
Anna Jagodzińska
Joanna Januszewska
Wioletta Karolak
Anna Kowalczyk
Marta Kubiak
Justyna Kubryn
Michał Łuczak
Paulina Matusiak
Bartłomiej Morzyk
Edyta Piotrowska
Mariola Pruszkowska
Karolina Sikorska
Magdalena Sobierajska
Bartosz Solarczyk
Katarzyna Solarczyk
Daria Stawowska *
Michalina Swędrowska
Magdalena Szubka
Karolina Tarka
Dorota Towalska
Liliana Urbańczyk
Łukasz Wawrzyniak
Anna Wojtczak
Magdalena Zambrzycka

Klasa E

Anita Banasiak
Sebastian Boryczka
Tomasz Chodorowski
Monika Ciąpała
Izabela Czajkowska
Kamila Czarnecka
Lidia Dziczek
Kamil Gałązka
Żanna Głuchowska
Monika Jankowska
Katarzyna Kawczyńska
Katarzyna Kośmider
Dariusz Kowalczyk
Magdalena Kowalewska
Daniel Lipnowski
Jakub Minkuszek
Mieszko Osiewicz
Justyna Ostrowska
Agnieszka Petrykowska
Krzysztof Szałek
Adam Szyller
Karolina Tatarowicz
Julia Wituszyńska
Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Wójcik
Ada Ziółkowska
Aleksandra Życzkowska

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.