1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Spis absolwentów: 2004


Klasa A

Izabela Bednarek
Katarzyna Bieniek
Agnieszka Bis
Bartosz Błaszczyk
Katarzyna Cierpikowska
Artur Czarnecki *
Jarosław Czerwiński
Ewelina Filipek
Kamila Gabryelczyk
Przemysław Gajda
Anna Grabska
Łukasz Halt
Ilona Kapela
Jarosław Karbowy
Monika Klekowicka
Agnieszka Latecka
Karolina Lewandowska
Aleksandra Lewińska
Edyta Marciniak
Karolina Mikołajczyk
Mateusz Psurski *
Anna Skrzydlak
Marcin Sobierajski
Ewelina Świrska
Bartosz Świrski
Monika Toć
Karolina Turaj
Kamila Wiśniewska
Justyna Zdanowicz
Łukasz Ziemlewski

Klasa B

Aleksandra Andrzejczyk
Katarzyna Baraniak
Karolina Borowicz
Katarzyna Broens
Łukasz Buchalski *
Michał Budnicki *
Joanna Dmochowska
Przemysław Fabjanowski *
Aleksandra Fryz *
Michał Gajewski
Anna Godlewska
Michał Komorowski
Gabriela Korkus
Anna Kowalczyk
Karolina Kowalczyk
Beata Kucharska
Aneta Kulesza
Izabela Kwiatkowska
Milena Majtczak
Aneta Olesińska
Małgorzata Paradowska
Karolina Siemińska
Dariusz Sobota
Monika Stanisławska
Przemysław Stański
Karolina Stolińska
Karol Włodarski
Katarzyna Woźniak *
Anna Wyrzykowska
Justyna Zambrzycka
Edyta Zielińska
Magdalena Ziębińska
Karolina Ziółkowska

Klasa C

Artur Arkita
Michał Blus
Filip Ciągło
Michał Cieślak
Anita Jaros
Artur Jędrzejczak
Agnieszka Karbowska
Maciej Kargier
Tomasz Koperski
Ewelina Krajewska
Michał Leszczak
Jakub Lewandowski
Agata Majewska
Piotr Michalak
Monika Nowogórska
Marcin Okrajni
Julia Pawlak
Dominik Pietrzak
Sylwia Pietrzak
Donata Piwocka
Wojciech Pułaczewski
Maciej Stegent
Jacek Suski
Tomasz Szymczak
Marcin Śmiałek
Joanna Śniecikowska
Karolina Walczak
Anna Wiśniewska
Magda Wróblewska
Izabela Zdunowska
Gniewomir Ziemlewski

Klasa D

Małgorzata Andrysiewicz
Marlena Bednarek
Aneta Czekalska
Kamila Domżał
Magdalena Domżał
Agnieszka Dopierała
Przemysław Komorowski
Katarzyna Kozon
Maciej Maciejewski
Ewelina Oleczek
Łukasz Pietrasik
Sylwia Polenceusz
Kamila Przybyła
Ewelina Słowińska
Marta Stanisławska
Zbigniew Strzelecki
Anna Szczesiak
Aleksandra Szkup
Malwina Śliwińska
Patrycja Trocińska

Klasa E

Michał Banasik
Mariusz Baranowski
Katarzyna Bobowska
Anna Czajkowska
Monika Czerwińska
Małgorzata Dąbrowicz
Aleksandra Fijałkowska
Małgorzata Frątczak
Martyna Graczykowska
Agnieszka Grzelak
Dominik Grzeszkowiak
Izabela Kawulska
Karol Kęsicki
Magdalena Kotkowska
Mateusz Krupiński
Marta Maciejewska
Damian Magdziarz
Robert Matecki
Klaudia Matusiak
Karol Matusz
Miłosz Michalski
Sylwia Milka
Magdalena Pietrusińska
Katarzyna Pietrzak
Karolina Rajewicz
Piotr Rejnis
Daniel Skonieczny
Ewelina Tatarowicz
Magdalena Witczak
Anna Włodarczyk

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.