1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

 

Spis absolwentów: 2005

Klasa A

Magdalena Andzelak
Marta Bartkowska
Konrad Bartosik
Marcin Chrzanowski
Natalia Cierpikowska
Magdalena Czajkowska
Aneta Koperska
Magdalena Krakos
Leszek Kraska
Katarzyna Krawczyk
Joanna Marciniak
Ewelina Marzec
Maciej Mikołajczyk
Patrycja Ogłodzińska
Karolina Olesińska
Agnieszka Protekta
Adam Radzimierski
Rafał Rodzik
Joanna Rosiak
Wiktor Rosiński
Justyna Sapińska
Karolina Skrzeczkowska
Monika Sobczyk
Anna Tarczyńska
Sylwia Waszak
Anna Wieteska
Iwona Wróblewska
Monika Zdanowska

Klasa B

Tomasz Bazaniak
Agnieszka Gajewska
Beata Janicka
Barbara Kacprzak
Anna Kopeć
Anna Kowalczyk
Marta Kowalczyk
Wojciech Krawczyk
Agnieszka Kubiak
Natalia Kurzyńska
Malwina Kusiak
Marta Marciniak
Natalia Nowakowska
Tomasz Palczewski
Katarzyna Roszewska
Magdalena Siekiera
Magdalena Sikora
Marta Sobczyńska
Maja Stefańska
Izabela Stępień
Magdalena Szczesiak
Eliza Szymańska
Jakub Walburg
Piotr Wiśniewski
Dariusz Włodarczyk
Anna Żandarowska

Klasa C

Karolina Ambroziak
Michał Bartoszewski
Norbert Byczek
Anna Dudziak
Piotr Ignaczak
Bartosz Jagodziński
Jakub Konwerski
Karolina Kotarska
Arkadiusz Krajewski
Michał Krokowski
Izabela Kuniej
Paweł Marciniak
Justyna Markiewicz
Milena Michalska
Aleksandra Pietrzak
Nina Pruk
Łukasz Przybyła
Grzegorz Przybysz
Emil Rogoziński
Paweł Szafran
Romana Szukalska
Kamil Śmietanka
Marek Trzaskalski
Agata Winiszewska
Agata Wolska
Małgorzata Woźniak

Klasa D

Konrad Chróścik
Ewa Cieślak
Natalia Dymczak
Justyna Gortatowska
Anna Grzegorzewicz
Marcin Gwardjan
Beata Imiołek
Anna Jóźwiak
Joanna Karczewska
Michał Kaźmierczak
Magdalena Lasecka
Grzegorz Lenartowski
Agata Minkuszek
Maciej Pawłowski
Anna Piasecka
Judyta Rydzewska
Łukasz Sidorowicz
Gabriel Smakowski
Edyta Szymańska
Katarzyna Urbanowicz
Michał Wawrzyńczak
Radosław Wąs
Agnieszka Wiankowska
Katarzyna Wiśniewska
Katarzyna Wiśniewska
Anna Wojtasik
Anna Wojtasik
Kamil Woźniak
Bartosz Załuga
Magdalena Zarzycka
Bartosz Żurawicz

Klasa E

Tomasz Czechowski
Emilia Darmach
Damian Domański
Agnieszka Gołąb
Aleksandra Jabłońska
Dorota Jaszczak
Anita Jatczak
Joanna Jędrzejczak
Żaneta Kowalczyk
Marcin Kubasiński
Krzysztof Lewański
Kornelia Maciejewska
Joanna Marciniak
Paulina Matusiak
Marta Michońska
Wiktor Moszczyński
Kamila Nowak
Maciej Perliński
Justyna Reszke
Katarzyna Rosińska
Milena Rybicka
Izabela Sobczak
Marta Sobczak
Aleksandra Sośnierz
Przemysław Strzelecki
Katarzyna Wasielewska
Mateusz Wikoński
Anita Wojtalik
Aneta Żurek

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.