1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Spis absolwentów: 2006


Klasa A

Anna Ciepła
Aneta Krupińska
Katarzyna Kubikowska
Sylwia Lubasińska
Aleksandra Margulska
Aleksandra Michalska
Joanna Narewska
Karolina Nawrocka
Bartosz Nowak
Michalina Nowak
Michał Perliński
Karolina Rosiak
Piotr Roszewski
Anna Rutkowska
Elżbieta Rybak
Katarzyna Sobczyk
Karolina Szadkowska
Izabela Szczepaniak
Aleksandra Tomczak
Kamila Urbańczyk
Konrad Walczak
Jakub Walędziak
Małgorzata Wiczołek
Aleksandra Wrzesińska
Anna Zielińska

Klasa B

Tomasz Andrzejewski
Marta Bartnicka
Monika Gajek
Natalia Jabłońska
Izabela Jurkowska
Krzysztof Justyński
Marta Karpińska
Anna Kępista
Olga Kołudzka
Przemysław Kwiatkowski
Patryk Lewandowski
Natalia Nuszczyńska
Mariusz Olesiak
Joanna Polańczyk
Sandra Radzka
Rafał Sierpiński
Szymon Skawiński
Adrian Szymański
Zuzanna Tomes
Rafał Wilczyński
Adrian Wódka
Michalina Wróbel
Olga Zacharzewska

Klasa C

Sonia Dudzińska
Damian Dyczko
Daria Estkowska
Damian Foks
Łukasz Gałązka
Damian Golan
Kamil Graczyk
Artur Jatczak
Renata Jędrzejewska
Marta Korzekwa
Dawid Majtczak
Piotr Matusiak
Paweł Michalski
Olga Moszczyńska
Radek Olesiński
Roma Przybylak
Edyta Rosiecka
Marcin Rzadkiewicz
Maciej Rzymkowski
Piotr Serwaciński
Łukasz Sikorski
Agnieszka Stachurska
Tomasz Stolarczyk
Aneta Tecław
Ewa Trzeciak
Katarzyna Walędziak
Adam Woźniak
Michał Zagórowski

Klasa D

Beata Aleksandrzak
Beata Balcerzak
Izabela Błaszczyk
Katarzyna Borowska
Daria Byczek
Anna Dąbrowska
Katarzyna Gajdzińska
Paweł Grochulski
Damian Kamiński
Zuzanna Kosińska
Małgorzata Kuchta
Magdalena Matczak
Maciej Michalski
Paulina Miziołek
Mateusz Osmałek
Aleksandra Piestrzeniewicz
Paulina Półtorak
Wojciech Raszewski
Maciej Ratajczak
Małgorzata Romańska
Martyna Sobczyk
Magdalena Suwara
Magdalena Tarka
Małgorzata Trzaskalska
Agnieszka Załuga

Klasa E

Magdalena Agacka
Emilia Augustynowicz
Monika Bartosik
Małgorzata Czekalska
Maria Dobraczyńska
Aneta Dymkiewicz
Anna Golińska
Damian Górecki
Michalina Grzeszkowiak
Kamila Guzowska
Katarzyna Jagiełło
Justyna Jaros
Katarzyna Jędrzejczak
Mateusz Jujka
Rafał Kamiński
Małgorzata Karczewska
Paweł Klekowicki
Paulina Krauze
Sebastian Leonowicz
Anna Maciak
Karol Małecki
Aleksandra Marciniak
Justyna Maślanka
Tadeusz Melka
Jolanta Mordzak
Anna Odorowska
Marzena Płocha
Marta Stańczyk
Piotr Stańczyk
Monika Szafran

Klasa F

Łukasz Bińczak
Katarzyna Bujko
Marta Chmielewska
Jakub Dyszkiewicz
Monika Frydrysiak
Malwina Gątarek
Aleksandra Jagodzińska
Marta Jaroszewska
Izabela Kaźmierczak
Emilia Kaźmierowska
Michał Kondratowicz
Magdalena Lewińska
Justyna Łąpieś
Maciej Macioszczyk
Tomasz Nowakowski
Justyna Piaszczyńska
Ola Sobczyk
Anna Stańdo
Ewa Stasiak
Ewelina Strzałkowska
Tomasz Tarnecki
Agnieszka Toć
Marta Wargowiak
Anna Wójkowska
Anita Zdanowska

Istnieje jeden komentarz do “Spis absolwentów: 2006”

  1. Mateusz Wiliński pisze:

    Witam , jestem państwa absolwentem. Ukończyłem profil biologiczno – chemiczny w roku 2006. Niestety ani mnie ani moich kolegów i koleżanek z klasy nie ma na państwa liście.

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.