1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Spis absolwentów: 2007

Klasa A

Banasiak Anna
Biskupska Daria
Chrzanowska Małgorzata
Cierplikowski Kamil
Czerwiński Jarosław
Czuba Marta
Dąbrowska Aleksandra
Dyjecińska Katarzyna
Estkowska Paulina
Jarodzka Kinga
Jaros Justyna
Jaros Magdalena
Jaroszewska Justyna
Jędrzejczak Agnieszka
Kapusta Piotr
Krawczyk Michał
Kowalski Damian
Kucia Weronika
Łuczak Klaudia
Mikołajczyk Michał
Modrzak Lena
Olczak Sylwia
Petrykowska Joanna
Piasta Andrzej
Radzimierska Katarzyna
Rilke Michał
Rżanek Olga
Stasiak Anna
Sułkowski Marcin
Świecka Joanna
Tomala Patrycja
Tomassy Justyna
Waliszewska Sandra
Ściślewska Agnieszka

Klasa B

Barlak Beata
Bednarek Marta
Czekaj Karolina
Dziedziczak Natalia
Fabianowski Robert
Golonka Marcin
Graczyk Paweł
Król Joanna
Kubiak Agnieszka
Matczak Magdalena
Matczak Kinga
Materek Bartłomiej
Matusiak Sylwia
Nowak Piotr
Nowogórski Edwin
Pasik Karolina
Pilichowski Milan
Stolarczyk Radosław
Szalkowska Martyna
Szymański Paweł
Szymański Piotr
Zarębska Ewelina

Klasa C

Alfonso – Gonzalez Olga
Baranowski Michał
Błaszczyk Daniel
Chróścik Adrian
Dobiński Szymon
Gałusa Łukasz
Gmerek Kinga
Grzegorzewicz Leszek
Jesionowski Kamil
Karwacka Magdalena
Klarzak Joanna
Kolasińska Anna
Kowalczyk Piotr
Leśniewska Martyna
Marciniak Jarosław
Majerski Tomasz
Olesińska Patrycja
Piechocki Kamil
Piotrowicz Kamil
Rutkowska Katarzyna
Smela Dominika
Tybińskowska Ola
Wawrzyniak Karol
Wojtczak Sebastian

Klasa D

Adamczyk Magdalena
Bartosiak Angelika
Dąbrowski Michał
Górniak Emilia
Janczak Marzena
Jeziorska Iwona
Jędrzejczak Paweł
Katarzyńska Małgorzata
Kowalska Joanna
Krupowicz Martyna
Kucharska Anna
Miszewska Maja
Osińska Katarzyna
Ostrowska Katarzyna
Podlasiak Katarzyna
Sikorska Klaudia
Stankiewicz Marta
Stefańska Martyna
Szatkowska Marta
Szymańska Lidia
Trzcińska Magdalena
Urbanek Julia
Wróblewska Róża
Zaleska Agnieszka

Klasa E

Banasiak Kamil
Bołotin Karol
Cegiełka Paulina
Czajkowski Piotr
Duklas Ewelina
Dwojacka Joanna
Goniarska Karolina
Gruszczyński Daniel
Jakubowski Wojciech
Jóźwiak Tomasz
Kaczmarek Joanna
Kaczmarek Kamila
Kolosek Marta
Krupińska Aleksandra
Kurasiewicz Gracjan
Kurkowska Marta
Lubomińska Dominika
Łuczak Emilia
Maćkowiak Marcin
Małecka Sylwia
Miechońska Agnieszka
Mikołajczyk Agnieszka
Pawłowska Matylda
Pietrzak Krzysztof
Prokopowska Justyna
Staniszewska Agnieszka
Stępniak Sławomir
Szczypiński Bartłomiej
Seroczyński Łukasz
Walczak Tomasz
Wiktorek Katarzyna
Wojtas Kinga
Wojtasiak Bartosz

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.