1. Aktualności
  2. O szkole
  3. Historia
  4. Osiągnięcia
  5. Rekrutacja
  6. C@sper
  7. Wolontariat
  8. Kontakt

Spis absolwentów: 2014

 

Klasa A  

Agacka Justyna
Ambroziak Justyna
Bańcyr Mateusz
Bonawenturczak Marika
Ciostek Katarzyna
Czarnecki Bartosz Kacper
Grabarczyk Mateusz
Grzankowska Aleksandra
Jakubowska Aneta Maria
Kamińska Paulina
Kaszubska Daria Sylwia
Kępińska Klementyna
Krauze Malwina
Młodziejewski Maciej
Ogłodzińska Aneta
Okulewicz, Kamil Piotr
Olejniczak Sandra Marzena
Pawlak Justyna Kinga
Pilarska Klaudia Ewelina
Pogorzelska Aleksandra
Ruciński Kamil
Sobczak Justyna
Stolińska Justyna
Szymczak Karolina
Tarka Przemysław Adrian
Trach Tetyana Karolina
Wawrzyniak Aleksandra
Wojtasiak Klaudia
Wódka Małgorzata

Klasa B

Antczak Aleksandra
Arkita Wiktor
Czajkowsk Alicja
Czerwińska Martyna
Dogadalska Magdalena
Franciszkiewicz Patrycja
Gruszczyńska Dominika
Grzelak Daria
Kępińska Anna Dominika
Kosmala Daniel
Krzemińska Patrycja
Lankiewicz Łukasz Leszek
Lickowski Michał Piotr
Maślanka Joanna Izabela
Michalski Michał
Morga Amanda Anna
Olejniczak Jakub Adrian
Skrzeczkowski Patryk
Sobierańska Anna
Staniszewska Sylwia
Szałek Paulina
Szatkowska Blanka Marta
Trzaskowska Paulina
Welke Aleksander

Klasa C

Adamczyk Krzysztof
Andrzejczak Angelika
Bazaniak Anna Maria
Błaszczyk Magdalena
Ciechomska Justyna
Fałdziński Hubert
Gradowska Anna
Iwoła Angelika
Jabłoński Maciej Marcin
Jagiełło Maciej Piotr
Janowska Aleksandra
Kaba Magdalena Justyna
Kobus Adrianna Bożena
Lewandowski Krzysztof
Maćkowiak Emilia
Nowacka Aleksandra
Osińska Karolina
Skonieczka Karolina
Szydłowska Karolina
Urbańczyk Ewelina
Walczak Marianna
Walczak Marta Klaudia
Więckowska Michalina
Wiśniewska Marika
Wiśniewski Damian
Znyk Mateusz

Zostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się tu po akceptacji moderatora.

 

preload preload preload

Ten serwis używa cookies -(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) Based on PageLines
Created & Copyright by Adam Brzęcki All rights reserved, anytime.